Samsung SHINE GE83X - kuchenka mikrofalowa z grillem

Samsung SHINE GE83X - kuchenka mikrofalowa z grillem

Samsung SHINE GE83X - kuchenka mikrofalowa z grillem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.11.2012 15:36

Lekko chrupiące i równomiernie ogrzane potrawy – taki efekt mamy uzyskać w najnowszych mikrofalówkach firmy Samsung. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu specjalnych technologii ich wnętrze nie wchłania zapachów, nie ma więc obawy, że odgrzewane dania będą pachnieć tym, co przygotowywaliśmy wcześniej.

W kuchence zastosowano TDS –. system dystrybucji mikrofal, w którym, dzięki dodatkowym dwóm źródłom ciepła, ogrzewana jest cała potrawa. Komfort użytkowania ma podnosić system Auto Cook, w którym jest 6 programów automatycznego gotowania. Urządzenie posiada też opcję szybkiego rozmrażania Auto Defrost, która ma 4 programy: do mięsa, drobiu, ryb oraz pieczywa i ciasta.

Kuchenka mikrofalowa GE83. ma 23 litry pojemności. Pracuje z mocą 800 W – mikrofale, lub 1200 W – grill. Ma 6 poziomów mocy mikrofal oraz 3 poziomy trybu kombinowanego (z użyciem mikrofal i grilla jednocześnie). Wyposażona jest w zegar oraz minutnik, który można nastawić do 99 minut. Ma też bardzo użyteczną funkcję Child Lock, czyli ukrytą blokadę zabezpieczającą przed uruchomieniem urządzenia przez dzieci.

Ceramiczne wnętrze ma być odporne na zarysowania, ma też właściwości antybakteryjne, nie wchłania zapachów oraz jest łatwe w czyszczeniu. Producent udziela 5-letniej gwarancji na wnętrze kuchenki.

Model jest już dostępny w sprzedaży.

Cechy produktu:

- Pojemność 23 litrów
- 800 W mocy mikrofali
- 1200 W mocy grilla
- 6 poziomów mocy mikrofal, 3 poziomy trybu kombinowanego
- 6 programów gotowania Auto Cook
- 4 programy rozmrażania Power Defrost
- Regulacja elektroniczna
- Wnętrze z emalii ceramicznej

Sugerowana cena detaliczna wynosi 529 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)