Samsung RF24 - nowa lodówka czterodrzwiowa

Samsung RF24 - nowa lodówka czterodrzwiowa

Samsung RF24 - nowa lodówka czterodrzwiowa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.02.2013 08:42

Na targach w Monako Samsung zaprezentował czterodrzwiową lodówkę RF24, charakteryzującą się dużą pojemnością.

Najnowsza lodówka marki Samsung RF2. ma pojemność użytkową 540 litrów. Zastosowana w niej kostkarka do lodu Ice Master ma inny kształt niż w standardowych modelach, dzięki czemu uzyskano większą przestrzeń wewnątrz lodówki, a przy tym wytwarza więcej lodu niż standardowe kostkarki - zapewnia producent.

Lodówka Samsung RF2. jest wyposażona w dwustopniową składaną półkę oraz specjalną szufladę CoolSelect Zone, umieszczoną na wysokości kuchennych blatów. W szufladzie można ustawić jedno z czterech ustawień temperaturowych - są dostępne: ustawienie do mięsa i ryb (‑1°C), napojów chłodzących (1°C), produktów garmażeryjnych/ przekąsek (3°C) oraz wina/zakąsek (5°C).

Szuflada CoolSelect Zone ma również nowy element o nazwie Smart Divider. Ta przekładka składa się z cienkich metalowych prowadnic przesuwających się w poziomie i w pionie za pomocą specjalnego pokrętła. Smart Divider ma ułatwiać dostosowanie przestrzeni przechowywania do wielkości artykułów umieszczanych w szufladzie.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Po otwarciu lodówki we wnętrzu zapala się oświetlenie LED firmy Samsung. Zastosowane lampy są dwukrotnie jaśniejsze od wcześniej stosowanych, a przy tym emitują mniej ciepła.

Źródło: informacja prasowa, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)