Samsung Power Share - gdy brakuje ci energii w smartwatchu

Samsung Power Share - gdy brakuje ci energii w smartwatchu24.09.2014 18:19
Samsung Power Share - gdy brakuje ci energii w smartwatchu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W sytuacji, gdy przebywamy poza domem i trudno o dostęp do gniazdka elektrycznego, ratunkiem dla urządzeń mobilnych są powerbanki. Tymczasem Samsung wprowadził do swojej oferty ciekawą alternatywę dla tego rodzaju rozwiązań.

Samsung Power Share to zestaw składający się ze specjalnego kabelka, który pozwala na podładowanie dowolnego sprzętu mobilnego bezpośrednio z naszego smartfona lub tabletu, oraz aplikacji, umożliwiającej zarządzanie energią. Tym samym to nasz smartfon lub tablet staje się powerbankiem, który w awaryjnej sytuacji uratuje np. inteligentny zegarek, bezprzewodowe słuchawki czy jakiekolwiek urządzenie z wejściem micro USB. Nie musimy się obawiać, że nasz smartfon padnie w trakcie ładowania - to my za pomocą aplikacji ustalamy, ile procent energii chcemy przekazać drugiemu urządzeniu.

Niestety, kabel od strony wyjścia jest kompatybilny jedynie z następującymi urządzeniami Samsunga: Galaxy S5. Galaxy Tab S 10.5, Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Alpha, Galaxy Avant i Galaxy Note 4. Cena gadżetu na rynku amerykańskim wynosi 20 dol.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Makabryczna wpadka marketingowa Apple'a

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)