Samsung Omnia W otrzymał aktualizację Windows Phone Tango

Samsung Omnia W otrzymał aktualizację Windows Phone Tango
Źródło zdjęć: © chip.pl

02.07.2012 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Póki co aktualizacja pojawiła się tylko dla użytkowników... z Indii. Jednak oznacza to, że omawiany update niebawem pojawi się także w innych krajach.

Samsung Omnia W to pierwszy smartfon Samsunga zgodny z "drugą" generacją Windows Phone –. Mango. Ma szybszy procesor – 1,4 GHz, a nie 1,0 GHz, jak miało to miejsce w pierwszych telefonach z systemem Microsoftu. Ponadto dysponuje ekranem Super AMOLED o rozdzielczości 480x800 pikseli i wielkości 3,7" – 252 ppi.

Przypominamy także, że Tango nie jest jeszcze upragnionym Windows Phone 7.8 (wersja 8 trafi tylko do najnowszych, 2-rdzeniowych modeli), a aktualizacją wnoszącą mniej znaczące, ale jednak ciekawe zmiany. Chodzi o usprawnienie wysyłania MMS-ów, import/eksport kontaktów oraz przede wszystkim –. lepszą wydajność. Dzięki temu Windows Phone może pracować również na smartfonach z 256 MB RAM.

Windows Phone 8 oraz 7.8. który trafi do obecnej generacji smartfonów nosi nazwę Apollo. Długo wyczekiwana aktualizacja pojawi się najwcześniej w październiku i przyniesie premiery zupełnie nowych smartfonów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Facebook wprowadza chaos do listy kontaktów"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także