Samsung Omnia do kupienia 24. sierpnia

Samsung Omnia do kupienia 24. sierpnia

Samsung Omnia do kupienia 24. sierpnia
Źródło zdjęć: © IDG
21.08.2008 21:15

24. sierpnia w centrum handlowym Blue City w Warszawie podczas Tygodnia Technologii WCG Samsung zaprezentuje swój najnowszy telefon komórkowy: Samsung Omnia. Będzie to przedpremierowy pokaz zorganizowany specjalnie dla miłośników zawodów World Cyber Games połączona z możliwością zakupienia modelu - zanim oficjalnie trafi on do sprzedaży.

  1. sierpnia w centrum handlowym Blue City w Warszawie podczas Tygodnia Technologii WCG Samsung zaprezentuje swój najnowszy telefon komórkowy: Samsung Omnia. Będzie to przedpremierowy pokaz zorganizowany specjalnie dla miłośników zawodów World Cyber Games połączona z możliwością zakupienia modelu - zanim oficjalnie trafi on do sprzedaży.

Dodatkowo, odwiedzający Blue City przez cały tydzień będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać prezentowany telefon. Aby go zdobyć, wystarczy zarejestrować się do Samsung Fun Club wypełniając na miejscu specjalny kupon i zaproponować najlepsze hasło promujące telefon Samsung OMNIA.

Omnia to najnowszy model marki Samsung z dużym, dotykowym wyświetlaczem oferujący najwyższej klasy funkcje dostępne obecnie w telefonach komórkowych. Omnia oznaczająca w języku łacińskim "wszystko", a w arabskim - "życzenie" stanowi zaproszenie do świata nowoczesnych technologii, w którym nie obowiązują żadne granice.

Oficjalne rozpoczęcie Tygodnia Technologii odbędzie się już dzień wcześniej - 23. sierpnia - każdy kto tego dnia odwiedzi Blue City, będzie mógł przekonać się, że telefon komórkowy to świetne narzędzie do grania w tytuły znane z konsol czy komputerów PC.

Na stanowiskach Samsung zostaną zaprezentowane m.in. telefony Samsung SGH-G810, na których będzie można zagrać w najnowsza część serii Need for Speed: ProStreet w ramach turnieju WGC mobile.

_ Telefon komórkowy to coraz popularniejsza platforma do gier, traktowana niemal na równi z przenośnymi konsolami do gier. Na rynku dostępnych są setki zaawansowanych gier, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Powstaje też coraz więcej telefonów, które znakomicie radzą sobie z grami i oferują rozrywkę na najwyższym poziomie. Podczas Tygodnia Technologii WCG każdy będzie mógł przekonać się, że telefony Samsung to idealny sprzęt do tego typu zabawy. _ - powiedział Bartosz Herman, Senior Marketing Manager Telecom, Samsung Electronics Polska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)