Samsung NX10 wybrany najlepszym produktem targów Film Video Foto

Samsung NX10 wybrany najlepszym produktem targów Film Video Foto

Samsung NX10 wybrany najlepszym produktem targów Film Video Foto
Źródło zdjęć: © Samsung
31.03.2010 14:24, aktualizacja: 01.04.2010 13:02

Najnowszy aparat Samsunga, model NX10 otrzymał medal za najlepszy produkt prezentowany podczas tegorocznej edycji imprezy, targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi.

Podczas tegorocznej imprezy już po raz dziesiąty odbył się Konkurs o Medal Targów FILM VIDEO FOTO za najlepszy produkt prezentowany na targach. Przeprowadzany w ramach XIII targów konkurs rozstrzygany był w dwóch kategoriach: FOTO i VIDEO. Jury złożone z przedstawicieli mediów oraz instytucji branżowych oceniło 6. produktów zgłoszonych przez wystawców, w tym 43 w Dziale Foto.

Spośród produktów biorących udział w konkursie tylko dwa aparaty zostały wyróżnione Medalem, w tym prezentowany na stoisku firmy Samsung NX10. W sumie, w obydwu kategoriach konkursowych przyznanych zostało siedem medali – cztery w Dziale Foto i trzy w Video. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie medali nastąpiło podczas uroczystości w Muzeum Kinematografii w ramach pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Łódzkich Film Video Foto.

Obraz
© Aparat Samsung NX10 (fot. Samsung)

[

]( http://tanio.pl/Aparat-Samsung-NX10-18-55mm---1-2856-12197650.html )

Model NX1. nie był jednak jedyną zaprezentowaną nowością. Samsung pokazał bowiem bogatą ofertę kompaktowych aparatów i kamer cyfrowych przeznaczonych dla użytkowników o różnych wymaganiach i zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Wśród nich znalazły się wodoodporny WP10, wyposażony w dwa wyświetlacze PL150 oraz model WB650 z superzoomem, 3-calowym ekranem AMOLED i funkcją geotagowania zdjęć.

Poza aparatami eksperci SAMSUNG prezentowali także najnowsze kamery. Do najciekawszych należały model H200. oferujący możliwość nagrywania w jakości Full HD i optyczną stabilizację obrazu oraz F44 z wbudowana pamięcią flash 16GB, a także wyróżniająca się eleganckim designem kamera C24.

„Złoty Foton” dla WB1000
Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Łódzkich Film Video Foto, po raz piąty swoje nagrody przygnała również redakcja serwisu Świat Obrazu. „Złote Fotony”. to wyróżnienia dla producentów najlepszego sprzętu fotograficznego i filmowego. Tutaj na najwyższym podium stanął Samsung WB1000 – zwycięzca kategorii „Najlepszy cyfrowy aparat kompaktowy”. O wyjątkowości tej nagrody świadczy fakt, że zwycięzców wybierają czytelnicy serwisu.

Obraz
© (fot. IDG.pl)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)