Samsung Mirror Microwave Oven - lustrzana kuchenka mikrofalowa

Samsung Mirror Microwave Oven - lustrzana kuchenka mikrofalowa

Samsung Mirror Microwave Oven - lustrzana kuchenka mikrofalowa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.06.2012 10:33

O tym, że lustra powiększają przestrzeń, nie trzeba nikogo przekonywać. W małej kuchni jest to efekt jak najbardziej pożądany. Niestety, błyszczące powierzchnie mają to do siebie, że łatwo się brudzą i parują, a nikomu chyba nie uśmiecha się czyszczenie lustrzanej tafli od rana do wieczora. Zwykle więc lustra w kuchni nie sprawdzają się.

Dlatego pomysł stworzenia sprzętu AGD z luster mógłby wydawać się szalony lub co najmniej niepraktyczny, ale wydaje się, że inżynierowie z firmy Samsung przemyśleli dobrze swój wynalazek. Mirror Microwave Oven to kuchenka mikrofalowa, która zarówno na zewnątrz, jak i w środku ma lustrzane powierzchnie. Możemy się przejrzeć w jej drzwiczkach, które przy okazji optycznie powiększą kuchnię, natomiast lustra umieszczone w środku sprawią, że nawet mała porcja podgrzewanego jedzenia wyda się daniem godnym króla.

Materiał, z którego wykonano urządzenie, łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania. Na dodatek pokryto je środkiem antybakteryjnym, aby przeciwdziałać rozwojowi mikrobów. Osoby o czułym węchu ucieszy także fakt, że kuchenka może automatycznie rozpylić w środku świeży zapach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)