Samsung ME179KFETSR - połączenie piekarnika, tostera, mikrofalówki i okapu

Samsung ME179KFETSR - połączenie piekarnika, tostera, mikrofalówki i okapu

Samsung ME179KFETSR - połączenie piekarnika, tostera, mikrofalówki i okapu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.03.2013 12:36

Piekarnik ME179KFETSR do montażu nad płytą grzewczą oferuje wszystkie potrzebne funkcje w jednym urządzeniu: piekarnik konwekcyjny do równomiernego gotowania, a także toster, ruszt, mikrofalówkę i okap kuchenny.

Samsung ME179KFETSR teoretycznie ma w jednym urządzeniu łączyć wszystkie funkcje potrzebne do domowego przygotowania posiłków. Użytkownik skorzystać może z piekarnika konwekcyjnego, kuchenki mikrofalowej, rusztu i tostera - a dodatkowo za pozbycie się powstałych w trakcie gotowania zapachów odpowiadać ma wbudowany okap kuchenny. Połączenie kilku urządzeń w jednym ma także wpływać na przyspieszenie czasu pracy - producent zapewnia, że przygotowanie posiłku ma być jeszcze szybsze niż w standardowej kuchence mikrofalowej.

Zastosowany w urządzeniu filtr "Simple Clean" wymagać będzie regularnego czyszczenia, o czym raz na miesiąc przypominać będzie sama kuchenka. ME179KFETSR posiada wbudowane lampy LED, które oświetlać będą powierzchnię płyty grzejnej, nad którą zainstalujemy urządzenie.

288755411006666899
© (fot. Materiały prasowe)

Samsung ME179KFETSR *- główne cechy:
- pojemność: 48 l
- moc: 950 W
- wydajność okapu: 500 m3/h
- cena: *
749 dolarów

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)