Samsung Gear VR oficjalnie

Samsung Gear VR oficjalnie

Samsung Gear VR oficjalnie
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
03.08.2016 14:27, aktualizacja: 03.08.2016 16:49

Na dzisiejszej konferencji poświęconej zapowiedzi Galaxy Note'a 7, Samsung zaprezentował także ulepszoną wersję gogli VR, które pasować będą nie tylko do najnowszego flagowca producenta.

Na konferencji poświęconej zapowiedzi Galaxy Note'a 7, Samsung zaprezentował także ulepszoną wersję gogli VR, które pasować będą nie tylko do najnowszego flagowca producenta.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami nowa wersja Samsung Gear VR pasować będzie nie tylko do Galaxy Note'a 7, ale także do poprzednich telefonów producenta - Galaxy Note 5, Galaxy S6/S6 Edge/S6 Edge+ oraz Galaxy S7/S7 Edge. Będzie to możliwe dzięki dołączonej do zestawu przejściówce z USB typu C na microUSB.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Pod względem technicznym zwiększono jedynie obszar pola widzenia z 96° do 101°. Ale komfort użytkowania urządzenia także został poprawiony. Po pierwsze wszystkie elementy gogli są teraz czarne i nie chodzi tu jedynie o względy estetyczne. Według zgłoszeń użytkowników białe elementy obudowy odbijały się w ekranie smartfona. Po drugie zaś gogle doczekały się grubszych pianek wewnątrz i dłuższych pasków.

Tym razem Gear VR nie trafi do zestawów z Galaxy Note 7, ale bez obaw - ulepszona wersja gogli wejdzie do sprzedaży w takiej samej cenie, co poprzednia edycja - 99 dolarów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Amerykanin pozywa twórców Pokemon GO

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)