Samsung Galaxy S9 będzie dostępny czterech kolorach. Jeden z nich będzie zupełnie nowy

Samsung Galaxy S9 będzie dostępny czterech kolorach. Jeden z nich będzie zupełnie nowy04.12.2017 10:45
Samsung Galaxy S9 będzie dostępny czterech kolorach. Jeden z nich będzie zupełnie nowy
Źródło zdjęć: © flickr.com | Nan Palmero (CC BY 2.0)

Bez względu na to, jak bardzo się stara, wygląda na to, że Samsung nie może dochować tajemnicy. Po wycieku informacji na temat mającego zrewolucjonizować rynek "Galaxy X", teraz do potencjalnych odbiorców docierają informacje na temat Galaxy S9 i S9+.

Czego dowiadujemy się o tych telefonach? S9 i S9+ mają być zaprezentowane dopiero w przyszłym kwartale, ale serwis Sammoobile już teraz podaje przecieki na temat wariantów kolorystycznych obudowy. Podobno ma być ich aż cztery, w tym jeden w odcieniu purpury i fioletu – którego w Samsungu jeszcze nie było.

Prace nad hardware'em telefonów już zostały zakończone. Teraz firma zajmuje się software'em. Najwyraźniej Samsung rozpoczął też wstępną organizację planu marketingowego – stąd przecieki o kolorach obudowy, które są z reklamą związane.

W zeszłym roku, jeszcze przed premierą modeli S8 oraz S8+, pojawiały się pogłoski o odcieniu fioletowym czy też purpurowym, jednak ostatecznie skończyło się na Orchid Gray.

Serwis Sammoblie udziela informacji na temat kolorów obudów modeli S9 i S9+. Telefony podobno będą dostępne w czterech kolorach obudowy. Będą to czarny, złoty, niebieski i zupełnie nowy kolor o zabarwieniu fioletowo-purpurowym. Sammobile twierdzi, że nie zna jeszcze nazw dla wariantów kolorystycznych.

Najciekawszy jest nowy kolor, który ma być cimenym fioletem, nie wiadomo jeszcze jednak jak dokładnie będzie wyglądał. Ten kolor zobaczymy dopiero gdy w sieci pojawią się rendery prasowe Galaxy S9.

Pewne jest natomiast, że nowy fiolotewy kolor to skuteczny zabieg marketingowy, bo wywołał sporo zamieszania wśród fanów tej marki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)