Samsung Galaxy S IV: Czy tak wygląda finalna wersja?

Samsung Galaxy S IV: Czy tak wygląda finalna wersja?
Źródło zdjęć: © chip.pl

11.03.2013 15:45, aktual.: 14.03.2013 16:51

Premiera najgorętszego smartfona tego roku już za 3 dni. 14 marca odbędzie się konferencja, na której producent pokaże swoje najnowsze dzieło, wprawiając wszystkich w osłupienie lub... w lekką konsternację.

Tym razem nowe obrazki pojawiły się na pewnym chińskim forum. Przedstawiają one model GT-I950. (GT-I9000 – Galaxy S, GT-I9100 – Galaxy S II, GT-I9300 – Galaxy S III), który jest wyposażony w ekran 1080p, 2 GB pamięci RAM, kamerę 13 Mpix, procesor taktowany zegarem 1,8 GHz i system Android 4.2.1.

Jedyne, co różni go od przewidywanej specyfikacji Galaxy S IV to obsługa dwóch kart SIM. Dlatego podejrzewa się, że GT-I950. to nic innego, jak Galaxy S IV przeznaczony na chiński rynek, edycja dla sieci China Unicom.

Jeżeli mamy do czynienia z finalną wersją telefonu –. Samsung nikogo nie chce zaskakiwać, jeżeli chodzi o wygląd. Urządzenie na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od Galaxy S III. Podobnie jak poprzednik – ma sprzętowe klawisze funkcyjne, a nie ekranowe jak w serii Google Nexus.

Pamiętajcie jednak, że przed zeszłoroczną premierą Galaxy S III w sieci panowało podobne zamieszanie. Pojawiało się wiele "autentycznych" zdjęć nowego Galaxy, które jak się później okazało –. były tylko prototypami o całkowicie innym wyglądzie, niż wersja finalna.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Windows 8 ma problem"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)