Samsung Galaxy S III: premiera 22 maja?

Samsung Galaxy S III: premiera 22 maja?

Samsung Galaxy S III: premiera 22 maja?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
19.03.2012 11:54

Na amerykańskim serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie prezentujące render rzekomo ostatecznej wersji najnowszego smartfonu Samsung Galaxy S III.

Internet, choć nikt dotychczas nie zweryfikował prawdziwości renderu, aż huczy od plotek. Jedne tylko podważają jego autentyczność, drugie zaś, zakładając spiskową teorię dziejów, mówią głównie o tym, że jest on efektem celowych zabiegów marketingowców Samsunga, mających na celu zrobienie trochę szumu wokół smartfonu na kilka miesięcy przed jego premierą. Cóż, wszystko jest możliwe.

Render, co trzeba uczciwie przyznać, prezentuje jednak dość wiarygodną wersję ostatecznego wyglądu Galaxy S III. Możemy z niego wywnioskować, że smartfon będzie posiadał najnowszy OS Google –. Androida 4.0, Ice Cream Sandwich, interfejs dotykowy TouchWiz, obraz wyświetlany w formacie 16:9, no i kilka przycisków, służących prawdopodobnie do regulacji głośności, korzystania z kamery oraz uzyskiwania dostępu do zawartości menu. Normalka.

Swego rodzaju ciekawostką jest bardzo smukły design Samsunga Galaxy S III, przedstawiony na zdjęciu, a także data (2. maja 2012) pojawiająca się na jego wyświetlaczu, mającą być ponoć datą premiery smartfonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)