Samsung Galaxy Fold już w tym tygodniu. Znamy datę premiery

Samsung Galaxy Fold już w tym tygodniu. Znamy datę premiery

Samsung Galaxy Fold już w tym tygodniu. Znamy datę premiery
Źródło zdjęć: © Youtube.com
05.09.2019 08:31, aktualizacja: 06.09.2019 11:02

Samsung Galaxy Fold to długo oczekiwany smartfon ze składanym ekranem. Już kilka miesięcy temu producent zapowiedział, że zobaczymy go w sklepach na jesieni. Teraz została podana oficjalna data premiery.

Samsung Galaxy Fold będzie miał swoja premierę już 6 września, ale dostępny będzie na razie jedynie w Korei Południowej. Na światową premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale producent zapowiedział, że odbędzie się ona 16 września.

Pierwsza wersja Samsunga Galaxy Fold miała wiele problemów, stąd firma zrezygnowała z wprowadzenia składanego telefonu do sprzedaży regularnej. I chociaż pierwsze opinie o Samsungu Fold były bardzo pozytywne, to niestety dłuższe użytkowanie ujawniło wady produktu. Kolejne miesiące poświęciła na udoskonalanie projektu.

"W ciągu ostatnich kilku miesięcy Samsung udoskonalał Galaxy Fold, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość" - wyjaśnia firma. - "Nie tylko ulepszyliśmy projekt i konstrukcję Galaxy Fold, ale także poświęciliśmy czas na przemyślenie całej podróży konsumenta".

O tym, czego spodziewać się po składanym smartfonie możecie przeczytać tutaj. Ceny Samsunga Galaxy Folda zaczynają się od ok. 2000 dolarów (ponad 7800 zł) i obecnie można zamówić go w przedsprzedaży na stronie Samsunga.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)