Samsung F6400 - telewizor sterowany smartfonem lub głosem

Samsung F6400 - telewizor sterowany smartfonem lub głosem

Samsung F6400 - telewizor sterowany smartfonem lub głosem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.11.2013 12:02

Samsung F6400 to telewizor, który w założeniu producenta ma w sobie łączyć wysoką jakość i niewielką cenę. Dostępny jest w rozmiarach od 32 aż do 75 cali. F6400 pozwala na odtwarzanie obrazów w rozdzielczości Full HD, w tym także w trójwymiarze. O odpowiednią płynność i ostrość dynamicznych scen dba technologia CMR 200 Hz.

Samsung F6400 to telewizor, który w założeniu producenta ma w sobie łączyć wysoką jakość i niewielką cenę. Dostępny jest w rozmiarach od 32 aż do 75 cali.

F640. pozwala na odtwarzanie obrazów w rozdzielczości Full HD, w tym także w trójwymiarze. O odpowiednią płynność i ostrość dynamicznych scen dba technologia CMR 200 Hz.

Jakość obrazu to jednak nie jedyna rzecz, o którą Samsung zadbał podczas projektowania tego modelu. Po podłączeniu telewizora do internetu możemy stworzyć własną ramówkę za pośrednictwem VOD. Możemy też wybierać z ponad 10. polskojęzycznych aplikacji Samsung Smart TV i ponad 300 globalnych które dają nam dostęp do informacji, stacji radiowych, gier i serwisów społecznościowych. Interfejs użytkownika Smart Hub umożliwia wyszukiwanie interesujących treści na czterech interaktywnych panelach.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Tych, którym często zdarza się szukać pilota po całym mieszkaniu ucieszy na pewno fakt, że model F640. daje się obsługiwać również komendami głosowymi oraz przy pomocy smartfona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)