Samsung Delphi dla uzależnionych od smsowania

Samsung Delphi dla uzależnionych od smsowania

Samsung Delphi dla uzależnionych od smsowania
Źródło zdjęć: © Samsung
18.11.2009 14:58

Samsung prezentuje nowy telefon wyposażony we wszystkie modne obecnie technologie. Firma reklamuje swój nowy produkt jako przeznaczony dla młodych ludzi, którzy chcą używać sprzętów modnych i oferujących szybkie i wygodne formy komunikacji ze znajomymi. Opisywanym modelem jest Samsung Delphi

Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy 2,6 - calowy dotykowy ekran, który pozwala w wygodny sposób uzyskać dostęp do najpopularniejszych portali społecznościowych, dodawać własne widgety oraz korzystać z wybranych funkcji. Telefon Samsung Delphi oferuje również kilka sposobów komunikacji ze znajomymi. Główny nacisk został położony na usługi tekstowe, czyli tworzenie wiadomości sms, rozmowy za pośrednictwem komunikatora Parlingo, który umożliwia kontakt z osobami korzystającymi z komunikatorów MSN, Google Talk, ICQ i AIM. W nowym telefonie Samsunga wiadomości tekstowe wyświetlane są w formie konwersacji. Dodatkową funkcją jest możliwość prostego i darmowego prowadzenia rozmowy z osobą znajdującą się w pobliżu za pośrednictwem technologii Bluetooth. Położenie nacisku na usługi tekstowe powoduje, że producent zaopatrzył urządzenie w wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Obraz
© (fot. Samsung)

Telefon posiada wbudowany 2-megapikselowy aparat fotograficzny, który pozwala na wykonywanie zdjęć w jednym z czterech trybów: pojedynczym, wielokrotnym, mozaikowym bądź ramki. Aparat umożliwia również nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości QVGA z prędkością 1. klatek na sekundę. Oczywiście urządzenie wyposażono w złącze słuchawkowe, które pozwala na słuchanie muzyki w formacie MP3. Kolejnym dodatkiem jest wbudowany w Delphi dyktafon.

Telefon Samsung Delphi dostępny będzie w sprzedaży od grudnia w sugerowanej przez producenta cenie: 599zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)