Samochodowy rejestrator jazdy z obrotowym wyświetlaczem

Samochodowy rejestrator jazdy z obrotowym wyświetlaczem

Samochodowy rejestrator jazdy z obrotowym wyświetlaczem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.06.2012 09:52, aktualizacja: 06.03.2013 09:49

Do oferty rejestratorów samochodowych dostępnych na polskim rynku dołączył model Platinet OMCDVR210 wyposażony w obrotowy wyświetlacz.

Do oferty rejestratorów samochodowych dostępnych na polskim rynku dołączył model Omega OMCDVR210 wyposażony w obrotowy wyświetlacz.

Samochodowy rejestrator obrazu i dźwięku HD720. posiada 2-calowy kolorowy ekran TFT z funkcją nagrywania w nocy w podczerwieni. Urządzenie nagrywa w rozdzielczościach VGA (640x480), QVGA (320x240), SXGA (1280x720) i tworzy pliki w formacie AVI. Ciekawostką jest, iż obrotowa soczewka umożliwia nagrywanie obrazu przed samochodem lub wewnątrz samochodu. Obraz zapisywany jest na karatach SD o maksymalnej pojemności do 32 GB.

To co widzimy na ekranie rejestratora jazdy jest wyświetlanie w czasie rzeczywistym, a wyświetlanie daty i godziny na materiale wideo opatrzone jest w znak wodny, dzięki czemu zabezpiecza materiał dowodowy. Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po uruchomieniu samochodu.

Urządzenie posiada funkcję automatycznego nagrywania cyklicznego oraz funkcję przechowywania sekcji materiału. Samochodowy rejestrator jazdy wyposażono także wyjście AV i złącze USB 2.0. Zestaw jest wyposażony we wbudowaną baterię, jednak producenta nie podaje jaka jest jej pojemność, a także jaki jest czas pracy urządzenia zasilanego bateryjnie.

W zestawie znajduje się uchwyt samochodowy, kabel USB, kabel AV i ładowarka samochodowa. Cena: 230 zł

**[ Samochodowy rejestrator jazdy - nowości, testy, recenzje ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)