SafeSync - koniec z kopiami zapasowymi?

SafeSync - koniec z kopiami zapasowymi?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.11.2011 13:50, aktual.: 17.11.2011 14:20

Trend Micro zaprezentował oprogramowanie SafeSync 5.0 – rozwiązanie, które ma zapewnić efektywny i bezpieczny sposób przechowywania, udostępniania, synchronizowania i zabezpieczania każdego aspektu cyfrowego życia.

SafeSync wychodzi poza prostą funkcję robienia kopii zapasowej online. Gwarantuje użytkownikowi, że bez względu na to gdzie i za pomocą jakiego urządzenia (laptop, desktop, Mac, smartfon, tablet) łączy się z siecią, może zawsze otwierać i aktualizować swoje pliki –. i to przy poziomie zabezpieczeń niespotykanym w żadnym innym rozwiązaniu tego typu.

Trend Micro przechowuje wszystkie pliki z SafeSync w Europie i nigdzie indziej. Firma wykorzystuje dedykowane centrum danych, obsługiwane, konserwowane i będące własnością Trend Micro. Pliki są zatem pod pełną ochroną obowiązujących w Europie rygorystycznych przepisów o bezpieczeństwie danych. Skupienie na bezpieczeństwie danych użytkowników jest też widoczne w dostępnej w standardzie funkcji szyfrowania od końca-do końca. Oznacza to, że dane są bezpieczne zarówno podczas transmisji, jak i przechowywania w centrum danych.

Automatyczna, natychmiastowa i nieprzerwana synchronizacja wszystkich potrzebnych danych pomiędzy urządzeniami osobistymi odbywająca się za pośrednictwem chmury. Nawet jeśli urządzenie użytkownika zostanie zgubione, skradzione lub uszkodzone, wszystkie dane pozostaną bezpieczne w chmurze –. z możliwością uzyskania dostępu do nich za pomocą któregoś z pozostałych urządzeń.

Każdy z użytkowników otrzymuje osobistą przestrzeń do przechowywania danych wraz z konsolą online do zarządzania plikami za pośrednictwem dowolnego interfejsu z dostępem do internetu. Swoje zasoby możemy też udostępniać osobom trzecim.

Ceny i dostępność:
20GB – 5.00 Euro miesięcznie lub 29.95 Euro rocznie
50GB – 7.00 Euro miesięcznie lub 69.95 Euro rocznie
100GB – 11.00 Euro miesięcznie lub 110.00 Euro rocznie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)