S2+ firmy Severin - ekspres do kawy oszczędzający prąd

S2+ firmy Severin - ekspres do kawy oszczędzający prąd

S2+ firmy Severin - ekspres do kawy oszczędzający prąd
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.06.2013 15:05

Severin wprowadza na rynek S2+, nową generację modelu S2 One Touch. Obsługa i czyszczenie mają być łatwiejsze niż w poprzedniku, a dodatkowe poziomy temperatury zapewniają szerszy wybór indywidualnych ustawień.

Zastosowana w urządzeniu technologia "energii na żądanie" ma redukować zużycie prądu, ponieważ urządzenie wykorzystuje go jedynie w momencie przygotowywania napoju. Producent zapewnia, że ten automatyczny system pozwala zaoszczędzić o 2. procent więcej energii, niż zakładają szwajcarskie standardy "Klasy efektywności energetycznej A".

Zintegrowany program płukania, czyszczenia oraz usuwania kamienia z całego urządzenia (w tym z elementów do spieniania i dozowania mleka) jest w pełni automatyczny. Dyszę do kawy i mleka można w razie potrzeby wyjąć i umyć w zmywarce do naczyń.

Dzięki obrotowemu przełącznikowi "E-Select" możemy wybrać pożądany rodzaj kawy. Graficzny wyświetlacz pokazuje wszystkie funkcje w 1. językach. Dodatkowo S2+ pozwala ustawić preferowaną moc oraz ilość kawy i mleka, a następnie zapisać w pamięci ulubione ustawienia.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ekspres wyposażony jest w dwie pompy i młynek z ceramicznymi żarnami, z pięciostopniową skalą grubości mielenia oraz specjalny pojemnik na ziarna z pokrywą. Cappuccino, Latte Macchiato, czy kawa z mlekiem może być przygotowana dzięki sterowanej przyciskiem dyszy o regulowanej wysokości. Nowy ekspres pozwala również na indywidualne ustawienie twardości wody, co dostraja współpracę urządzenia z dołączonym do zestawu, zintegrowanym filtrem do wody. Firma Severin oferuje także termiczny pojemnik ZB 8684. Jest on dostępny w kolorystyce stalowo-czarnej, a jego design pasuje do ekspresu S2+.

Niewątpliwa zaleta S2. ma kompaktowe wymiary: szerokość - 24 cm, wysokość - 35 cm i głębokość - 33 cm. Oferta S2+ obejmuje modele w kolorach: srebrny, lakierowany czarny i czerwony metalik.

Cena - około 2700 złotych.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)