S100 - odtwarzacz MP4 od iriver

S100 - odtwarzacz MP4 od iriver
Źródło zdjęć: © iRiver

30.06.2010 10:58, aktual.: 01.07.2010 16:02

Personalizuj swój odtwarzacz iriver S100, ustawiając własne zdjęcia jako tło pulpitu oraz wprowadzając własne ustawienia menu oraz Music Player Screen. S100 jest cieńszy i lżejszy od innych urządzeń w jego klasie: waży 7 g, jest grubości 9,8 mm, ekranik LCD jest wielkości 2,83 cala.

W S10. natychmiastowe odtwarzanie plików wideo jest możliwe dzięki wrzucaniu plików bezpośrednio na urządzenie. S100 jest wyposażony w kodeki, między innymi: WMV7/8/9, H.264 (BP) oraz Mpeg4.

Obraz
© (fot. iRiver)

S10. współpracuje z systemami DRM większości domowych stron muzycznych, w tym Melon, Bugs, itd. Przez S100 łatwo również jest słuchać różnorodnych audycji i wykładów internetowych. Etoos, Skyedu, Vitaeud oraz Mimacstudy mają być dołączone do pakietów w czerwcu, ale tylko SE&PRO styled DRM współpracuje z Bugs.

S10. posiada długi czas grania (maksymalnie 42 godziny odtwarzania audio, 7,5 godziny odtwarzania wideo oraz 6 godzin w funkcji DRM).

S10. nawiguje się za pomocą czterech strzałek oraz jednego guzika wyboru. Utwory czy funkcje można przerzucać jedną ręką – jest to bardzo wygodne i przydaje się, gdy wykonujesz kilka rzeczy na raz lub jesteś w ruchu.

Odtwarzacz występuje w wersji podstawowej, a także wersji z DMB. Pozwala to oglądać odcinek telewizyjnego serialu lub sprawdź wyniki sportowe używając funkcji DMB w odtwarzaczu S100. Jest do wyboru duża ilość kanałów radiowych i video.

Kolejną cechą, którą posiada wariant z DMB jest możliwość rozszerzania pamięci. Odtwarzacz posiada slot MicroSD, dzięki któremu można rozszerzyć pamięć podstawową odtwarzacza nawet do 8 GB. Proste ładowanie odbywa się poprzez 4. pinowy kabel USB.

S100 posiada funkcje, które zostały wybrane poprzez głosowanie użytkowników odtwarzaczy MP4:

- PhotoViewer - można oglądać obrazy formatów JPEG, BMP, PNG, GIF
- TextViewer - można otwierać i poprawiać pliki TXT, których można używać jako przypominaczy
- Nagrywanie - można użyć S100 do nagrywania ważnych wykładów lub jakichkolwiek innych dźwięków
- Radio FM - można słuchać audycji radiowych, nagrywać ja i przechowywać w postać plików MP3
- Gry Flash - S10. współpracuje z Flash Lite 2.1, co pozwala na ściąganie wybranych gier flash

Można wybierać odtwarzacz w jednym z pięciu kolorów (białym, różowym, błękitnym, miętowym i żółtym). Przednia powierzchnia S100 jest z błyszczącego materiału PC, który jest odporny na zarysowania, zostawiane odciski palców i bród. Tylna strona jest przeźroczysta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)