Trwa ładowanie...
d2zqsuh

Ryanair podjął decyzję. Dotyczy opłat za zmianę rezerwacji

Ryanair poinformował, że wszyscy klienci, którzy zmienią termin rezerwacji lotu zaplanowanego na grudzień lub styczeń, nie poniosą za to dodatkowych kosztów. Nową podróż będzie można zaplanować aż do września 2021 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryanair podjął ważną decyzję. Klienci będą zadowoleni
Ryanair podjął ważną decyzję. Klienci będą zadowoleni (Pexels)
d2zqsuh

Linie lotnicze Ryanair poinformowały w specjalnym komunikacie, o zniesieniu opłat dla pasażerów, którzy zdecydują się na zmianę rezerwacji lotu zaplanowanego na grudzień lub styczeń.

- Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwują lot na grudzień 2020 bądź styczeń 2021, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezpłatnej zmiany rezerwacji aż do 30 września 2021 roku - oświadcza przewoźnik.

Linie podkreślają, że zmiany rezerwacji można dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

d2zqsuh

Zobacz: US Navy odtajnia nagrania UFO i potwierdza ich autentyczność [Wideo]

- Plany się zmieniają, więc aby zapewnić naszym klientom jak największą elastyczność i zaufanie, znieśliśmy opłatę za zmianę rezerwacji lotów na grudzień i styczeń - mówi Dara Brady, Director of Marketing & Digital Ryanaiara.

Linie podkreślają, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy planują rezerwować loty na okres świąteczno-noworoczny. - Klienci mogą teraz rezerwować podróż na Boże Narodzenie ze świadomością, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli zmienić termin lotu na Wielkanoc lub wakacje bez dodatkowych opłat - wyjaśnia przewoźnik.

d2zqsuh

Przypomnijmy, że kilka dni temu irlandzkie linie lotnicze poinformowały, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy będą obsługiwały znacznie mniej lotów w porównaniu z pierwotnymi założeniami. Przewoźnik potwierdził też, że latem 2021 roku zamierza wykonywać od 50 do 80 proc. lotów w porównaniu do stanu sprzed pandemii koronawirusa.

Zobacz także: Koronawirus niebezpieczny dla seniorów. Ekspert: bezwzględnie powinni się zaszczepić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zqsuh

Podziel się opinią

Share
d2zqsuh
d2zqsuh
Więcej tematów