Ruszył polski Nokia Music Store - 4,5 miliona utworów do pobrania

Ruszył polski Nokia Music Store - 4,5 miliona utworów do pobrania
Źródło zdjęć: © Nokia

26.06.2009 13:45, aktual.: 26.06.2009 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia dokonała tego, czego od lat nie był w stanie zrobić Apple. Od dziś internetowy sklep muzyczny - Nokia Music Store - dostępny jest także w Polsce. Nokia Music Store oferuje ponad 4,5 miliona utworów (ok. 400 tys. albumów) artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego.

Już dzisiaj, tylko w Nokia Music Store, można m.in. kupić najnowszy album Moby'ego, który na sklepowych półkach pojawi się 1. lipca br. czy też pobrać gratisowy singiel Davida Guetty "When love takes over".

Nokia Music Store to internetowy sklep muzyczny, który zapewnia dostęp do ulubionej muzyki. Słuchasz radia w tramwaju i słyszysz piosenkę, która Ci się podoba? Wystarczy, że wykorzystując możliwość połączenia telefonu komórkowego z Internetem, zalogujesz się na music.nokia.pl (lub klikniesz na ikonkę Nokia Music Store w telefonie) i masz dostęp do całej płytoteki NMS.

Ulubioną muzykę w postaci pojedynczych utworów lub całych płyt można kupić także korzystając z komputera. Oprogramowanie Nokia Music for PC ułatwia nie tylko porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerem, telefonem lub kompatybilnym urządzeniem, ale także poznawanie, odtwarzanie i pobieranie muzyki bezpośrednio z Nokia Music Store.

Muzyka w Nokia Music Store może być zakupiona za pomocą kart kredytowych. Pojedynczy utwór kosztować będzie 3,4. zł, zaś cały album będzie można kupić za 34,9 zł. Użytkownicy sklepu mogą przesłuchać 30-sekundowy fragment każdego utworu przed jego zakupieniem.

Więcej informacji na temat oferty Nokii znaleźć można pod adresem music.nokia.pl/.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także