Ruszył komunikator Naszej-Klasy. Czy Gadu-gadu jest zagrożone?

Ruszył komunikator Naszej-Klasy. Czy Gadu-gadu jest zagrożone?
Źródło zdjęć: © Internet standard

15.01.2010 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasza Klasa udostępniła właśnie swoim użytkownikom nowy komunikator internetowy. Od 14 stycznia każdy z 13,5 miliona użytkowników portalu może z niego w pełni korzystać. Tym samym zakończył się etap testów, w których udział wzięło ponad pół miliona internautów. To największa obecnie na rynku dostępna baza kontaktów w komunikatorach on-line w Polsce

NKtalk jest dostępny z poziomu przeglądarki www. Po zalogowaniu się do NK, użytkownikowi wyświetli się nowy pasek na dole strony. Zawiera on wszystkie opcje komunikatora. Jednym z najważniejszych elementów NKtalka jest rozbudowane archiwum wiadomości. Wyszukiwarka umożliwia łatwe odnajdowanie wcześniejszych rozmów - dostęp do pełnej historii wszystkich konwersacji został uniezależniony od miejsca wytworzenia, nadania i odbioru komunikatów. Poza tym, NKtalk oferuje wszystkie podstawowe funkcje, których użytkownik może oczekiwać od komunikatora internetowego (np. statusy i opisy).

Obraz
© (fot. Internet standard)

Wprowadzenie NKtalk to kolejny ważny krok w ewolucji serwisu od portalu społecznościowego do wielokanałowej platformy komunikacji. Pół roku temu zespół NK wdrożył Śledzika - narzędzie mikroblogowe, w tym czasie toczyły się już zaawansowane prace nad NKtalk. Obecnie kończą się prace nad kolejnymi nowymi narzędziami dla użytkowników, w tym nad rozbudowaną ofertą produktów mobilnych. W najbliższych miesiącach NKtalk będzie rozwijany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)