Ruggie - mata, która pomoże Ci wstać z łóżka

Ruggie - mata, która pomoże Ci wstać z łóżka

Ruggie - mata, która pomoże Ci wstać z łóżka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.01.2016 11:35, aktualizacja: 11.01.2016 14:34

Wielu z nas ma problemy z codziennym wstawaniem. Ustawiamy kilka alarmów pod rząd, by opanować niesamowitą chęć pozostania dłużej w łóżku. Jak radzić sobie z tym problemem? Nowy gadżet z Kickstartera oferuje pewne rozwiązanie.

Wielu z nas ma problemy z codziennym wstawaniem. Ustawiamy kilka alarmów z rzędu, by opanować niesamowitą chęć pozostania dłużej w łóżku. Jak radzić sobie z tym problemem? Nowy gadżet z Kickstartera oferuje pewne rozwiązanie.

Ruggie to rodzaj elektronicznej maty. Kładziemy ją przy łóżku, a następnie ustawiamy alarm. Gdy dźwięk przerwie nasz sen, jedynym sposobem na to, by go wyłączyć jest postawienie obu stóp na powierzchni maty i wytrwanie w takiej pozycji przez 3 sekundy (lub przez inny czas określony przez użytkownika). Po takiej chwili powinniśmy już być na tyle rozbudzeni, że nie będzie nam się chciało z powrotem kłaść do łóżka.

Mata jest wykonana z miękkiej pianki zapamiętującej kształt stóp, a w jej lewym narożniku wyświetla się aktualna godzina. Dodatkowo możemy także wgrać własne piosenki czy motywujące zdania, które będą odtwarzane po wyciszeniu alarmu. Mata zasilana jest z trzech baterii AAA i może wytrzymać na nich nawet rok.

Ruggie cieszy się dużym powodzeniem na Kickstarterze - kampania została już sfinansowana w 100 proc. Aktualnie za matę trzeba zapłacić 110 dolarów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Origin PC Omni - najpotężniejszy komputer all-in-one

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)