Ruch przy dźwiękach muzyki - sportowe słuchawki JBL Reflect

Ruch przy dźwiękach muzyki - sportowe słuchawki JBL Reflect
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.05.2014 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Słuchawki sportowe JBL Reflect oraz JBL Reflect BT dopasowują się do kanałów usznych i nie wypadają w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy innych intensywnych ćwiczeń. Ergonomiczne końcówki oraz wkładki douszne umieszczono pod kątem, a wbudowane magnesy utrzymują je w stanie gotowości, gdy aktualnie nie są używane - owijają się wówczas dookoła szyi i łączą niwelując zwisające kable. Co istotne, konstrukcja słuchawek odporna jest na pot.

W wersji słuchawek JBL Reflect BT funkcja łączności Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodowe połączenie i umożliwia do 5 godzin pracy. Za ich pomocą możliwe jest również zdalne sterowanie głośnością i przełączanie utworów w promieniu do 1. metrów. Natomiast wersja JBL Reflect charakteryzuje się przewodem z możliwością regulacji – krótszy przewód dla tych, którzy wolą opaski na ramię oraz dłuższy jeśli urządzenie grające trzymamy przy biodrze lub w kieszeni.

Obie proponowane wersje słuchawek –. JBL Reflect i JBL Reflect BT – wyposażono w pilot/mikrofon uniwersalny lub kompatybilny z iOS. Daje to użytkownikom możliwość przełączania utworów i regulacji głośności. Wersja iOS przygotowana została z myślą o urządzeniach Apple, a wersja uniwersalna kompatybilna jest z pozostałymi urządzeniami.

*Dane techniczne: *
Przetwornik dynamiczny 8,5 mm
Pasmo przenoszenia: 10Hz – 22kHz
Złącze: jack 3,5 mm lub łączność Bluetooth

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)