Rozstrzygnięcie konkursu "Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce."

Rozstrzygnięcie konkursu "Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce."

Rozstrzygnięcie konkursu "Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce."
18.09.2015 13:07, aktualizacja: 18.09.2015 14:55

Słońce to niewyczerpalne źródło darmowej energii. Fotowoltaika polega na przetwarzaniu światła słonecznego w czystą energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne od półwiecza znajdują zastosowanie w misjach kosmicznych, wytwarzają prąd na jachtach samotnie wędrujących po oceanach oraz w bazach naukowych na biegunach Ziemi. Dziś technologia ta jest dostępna tu i teraz. Fotowoltaika to już nie tylko dostęp do prądu tam, gdzie go nie ma. To też inwestycja pozwalająca właścicielom elektrowni słonecznych osiągać realne oszczędności przez długie lata.

Projekt-Solartechnik (www.projekt-solartechnik.pl) to eksperci w branży PV, którzy ufundowali nagrodę. Doświadczony zespół inżynierów, projektantów i techników dostarczający swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Ich wiedza pochodzi ze zrealizowanych projektów o łącznej mocy przekraczającej 100.00. kWp w całej Europie. Firma jest importerem i dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy elektrowni fotowoltaicznych, biurem projektowym z olbrzymim doświadczeniem, a przede wszystkim deweloperem aktywnym w Polsce i w Europie. Czy jesteś przedsiębiorcą planującym inwestycję w elektrownię słoneczną, czy właścicielem domu, który budując własne odnawialne źródło energii myśli zarówno o ekologii, jak i o zmniejszeniu rachunków za prąd – zawsze da się znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do siebie.

W konkursie otrzymaliśmy ogromną ilość zgłoszeń. Odpowiedzi były na bardzo wysokim poziomie i trudno było wybrać tego jednego zwycięzcę. Po długich i burzliwych naradach Jury ostatecznie wybrana została jedna praca.

Zwycięzcą naszego konkursu został Pan Jacek Stołowski.
Serdecznie gratulujemy!
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie