Rozrywka dla wymagających – filmy, seriale i sport w T-Mobile

Rozrywka dla wymagających – filmy, seriale i sport w T-Mobile

Rozrywka dla wymagających – filmy, seriale i sport w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Whitepress | Pixabay.com
24.02.2020 12:41, aktualizacja: 24.02.2020 13:00

Jeden rachunek za kilka usług telekomunikacyjnych lub multimedialnych to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Jakiś czas temu, ofertę konwergentną zaproponowała również sieć T-Mobile. Jej abonenci, w ramach oferty MagentaRozrywka, otrzymują pakiety usług na telefon, internet domowy i dostęp do platform rozrywkowych.

Magenta – rozrywka, internet i telefon w jednym

Magenta to pakiet, który – z założenia – ma zawierać wszystkie usługi, z których korzysta typowy użytkownik. Klienci T-Mobile otrzymują kilka opcji do wyboru. W każdej z nich mają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE, a także określonej wielkości pakiet internetu w telefonie, światłowód lub internet mobilny dla domu i wybrane usługi rozrywkowe: Netflix, IPLA, Amazon Prime Video lub Eleven Sports.

Netflix bez limitu od T-Mobile

Opcja w pakiecie MagentaRozrywka: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta__specjalna/rozrywka, która cieszy się największą popularnością wśród klientów T-Mobile to Netflix bez limitu. Razem z dostępem do platformy, użytkownicy zyskują ogromny wybór filmów i seriali na wyciągnięcie ręki. Do wyboru są trzy plany: podstawowy, standard i premium. Czym się różnią?_

  1. Plan podstawowy: jakość SD, możliwość oglądania na jednym ekranie jednocześnie.
  2. Plan standard: jakość HD, możliwość oglądania na dwóch ekranach jednocześnie.
  3. Plan premium: jakość HD i Ultra HD, możliwość oglądania na czterech ekranach jednocześnie.

W każdym z dostępnych planów, użytkownicy mogą korzystać z Netflixa na laptopie, telewizorze, telefonie lub tablecie.

IPLA, Eleven Sports, Amazon Prime Video – pełna opcja rozrywki dla każdego

Netflix to nie jedyna usługa rozrywkowa od T-Mobile. Operator daje użytkownikom jeszcze trzy inne, równie atrakcyjne opcje, z których mogą skorzystać. Jakie?

• IPLA
To rodzaj interaktywnej platformy rozrywkowej, na której można znaleźć nie tylko filmy i seriale, ale też transmisje sportowe. Serwis jest wszechstronny – jego oferta jest skierowana zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wielbicielom rozgrywek piłkarskich, przypadnie do gustu opcja IPLA Polsat Sport Premium, która umożliwia oglądanie na żywo meczy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.

• Eleven Sports
To oferta skierowana do zapalonych fanów sportu. Obejmuje cztery kanały sportowe: Formula 1, LaLiga Santander, Bundesligę, Seria A.

• Amazon Prime Video
Dzięki tej platformie, klienci mają dostęp zarówno do produkcji Amazon Originals, jak i do wielu innych, popularnych filmów i seriali.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)