Rozmowy w Erze za 0 zł w taryfach biznes

Rozmowy w Erze za 0 zł w taryfach biznes
Źródło zdjęć: © Era

18.09.2009 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 20 września br. Era Biznes zaproponuje nową ofertę promocyjną. Będzie to na polskim rynku, która umożliwi bezpłatne połączenia w ramach całej sieci - zarówno do abonentów Era, jak i użytkowników systemu Tak Tak. Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają do dyspozycji nawet do 5 tysięcy minut miesięcznie.

Promocja jest skierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykonują przede wszystkim połączenia w ramach sieci Era. W zależności od taryfy, abonament za usługę „Rozmowy w Erze za 0 zł”. jest bezpłatny przez 24, 12 lub 6 miesięcy. Po okresie promocyjnym opłata wynosi 5 zł netto (6,10 zł z VAT), z wyjątkiem najniższej taryfy, w której abonament będzie kosztował 10 zł netto (12,20 zł z VAT).

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

Oferta promocyjna obejmuje także telefony: m.in. Samsung Pixon1. (M8910), Nokia 6700 classic oraz Nokia E71. W promocji jest również dostępny Sony Ericsson W995, który zdobył nagrodę EISA w kategorii European Music Phone 2009-2010 (Najlepszy Europejski Telefon Muzyczny).

Firmy, które zdecydują się na zakup w sklepie era.pl dodatkowo otrzymają abonament za 1 zł netto (1,22 zł z VAT) przez pierwszy miesiąc.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)