Rok internetu za darmo. Aero2 świętuje 5. urodziny BDI

Rok internetu za darmo. Aero2 świętuje 5. urodziny BDI

Rok internetu za darmo. Aero2 świętuje 5. urodziny BDI
Źródło zdjęć: © Fraczek.marcin / Wikimedia Commons / CC
14.06.2016 14:09, aktualizacja: 14.06.2016 14:37

Do 24 czerwca potrwa konkurs, w ramach którego operator rozda 100 bezpłatnych pakietów internetowych First Class oraz jedną nagrodę finałową - rok darmowego internetu.

Aero2. korzystając z zarezerwowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej częstotliwość, zostało zobowiązane do terminowego udostępnienia darmowego internetu na terenie Polski. Użytkownicy nie ponoszą żadnych opłat (z wyjątkiem zwrotnej jednorazowej kaucji)
za dostęp do darmowej sieci. Pobieranie danych z maksymalną prędkością 512 kb/s, brak miesięcznego limitu transferu danych i ponad 99 proc. mieszkańców Polski w zasięgu sieci Aero2 - na takie udogodnienia moga liczyć korzystający z usług. W związku z rozbudową sieci Aero2, w zależności od używanego urządzenia telekomunikacyjnego, karta SIM Aero2 automatycznie loguje się do sieci Aero2 lub sieci Plus.

W ramach świętowania 5. urodzin BDI, Aero2 przygotowało niespodzianki dla swoich klientów. Zasady konkursu są proste. Wystarczy wejść na stronę www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI. Jury, spośród nadesłanych odpowiedzi, nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji, którzy otrzymują bezpłatne pakiety internetowe First Class (30 GB). W finale, spośród laureatów wszystkich edycji, wyłoniony zostanie szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę główną - komercyjny pakiet rocznego dostępu do internetu.

- 5. urodziny Aero2 BDI to okazja do podziękowania naszym klientom za dotychczasową współpracę. To także szansa na zaprezentowanie oferty tym internautom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług. Konkurs trwa do 24 czerwca, ale zapewniam, że to nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek dla klientów - mówi Piotr Owdziej z Aero2.

Przypomnijmy, Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) został uruchomiony przez Aero2 1. maja 2011 roku na podstawie decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Operator realizuje również usługę w ramach pakietów komercyjnych w technologii HSPA+ i LTE, których zasięg obejmuje obecnie niemal 99% mieszkańców Polski.

słk

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)