Robert Lewandowski i pozostali kadrowicze sprawdzili Playstation VR

Robert Lewandowski i pozostali kadrowicze sprawdzili Playstation VR

Robert Lewandowski i pozostali kadrowicze sprawdzili Playstation VR
Źródło zdjęć: © YouTube/Łączy nas piłka
07.10.2016 21:09, aktualizacja: 08.10.2016 11:50

W trakcie zgrupowania przed meczem z Danią, reprezentacja Polski w piłkę nożną miała okazję sprawdzić, jak spisuje się PlayStation VR - zestaw do rzeczywistości wirtualnej Sony.

Pierwszy w historii udany start polskiej reprezentacji w piłkę nożną na mistrzostwach Europy Euro 201. zwiększył nasze apetyty na sukces w Mistrzostwach Świata 2018. Właśnie reprezentacja Polski jest w trakcie rozgrywek grupowych. Mamy za sobą na razie jedno, zremisowane spotkanie z Kazachstanem. Kolejne spotkanie nasi piłkarze zagrają 8 października z Danią.

Jeszcze przed spotkaniem Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i pozostali kadrowicze mieli okazję odsapnąć. W czwartek poprzedzający mecz z Danią odwiedzili warszawskie Państwowe Muzeum Etnograficzne, gdzie mieli okazję obejrzeć wystawę "Futbolove historie", przygotowaną przez Stefana Szczepałka z Rzeczpospolitej.

Mimo, ze większą część filmu, który możemy zobaczyć na YouTube, na kanale Łączy nas piłka, jest relacją z wizyty w muzeum, to najciekawsze czeka nas w siódmej minucie. Wtedy właśnie reprezentanci Polski zaczynają testować sprzęt do grania w rzeczywistości wirtualnej.

Sony wybrało idealny czas na prezentacje swojego zestawu PlayStation VR. Kilka dni przed premierą zestawu do rzeczywistości wirtualnej (1. października 2016 r.) sprawdzić go mogli Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i ich koledzy z reprezentacji. Reakcje piłkarzy są entuzjastyczne - można im się przyjrzeć od 7 minuty i 10 sekundy. Radościom z nowego sprzętu Sony nie było końca.

Nie ma się co dziwić, że Sony do promocji PlayStation VR wybrało naszych piłkarzy. Jeśli sobie przypomnicie, to reprezentanci naszego kraju już niejednokrotnie byli pokazywani z padami od konsoli PlayStation w rękach. Choćby na zakończonych na początku lipca Mistrzostwach Europy w piłce nożnej Euro 2016.

Na youtube'owym kanale Łączy Nas Piłka możecie znaleźć wiele innych materiałów z życia reprezentacji Polski.

_ LOP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)