Rewolucyjna oferta Play Formuła 4.0: 79 zł i żadnych limitów minut

Rewolucyjna oferta Play Formuła 4.0: 79 zł i żadnych limitów minut

Rewolucyjna oferta Play Formuła 4.0: 79 zł i żadnych limitów minut
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.03.2012 11:39, aktualizacja: 28.03.2012 12:12

To, co dzisiaj pokażemy, bardzo zmieni rynek. To jedna z 3-4 najważniejszych konferencji w moim życiu - powiedział Marcin Gruszka, rzecznik P4.

_ W marcu 2010 wystartowaliśmy ze "Stanem Darmowym". Już wtedy było wiadomo, że Play nie będzie małym graczem. Dzisiaj, jak zwykle, pokażemy to, co nieoczekiwane _ - powiedział Jorgen Bang-Jensen, prezes P4.

_ Ta rzecz zrewolucjonizuje rynek telefonii komórkowej _ - dodaje Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing. Nowa oferta, jego zdaniem, jest prosta, uczciwa, bez gwiazdek i korzystna cenowo.

Nowa oferta pod nazwą _ Formuła 4.0. _ to nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich mobilnych sieci w Polsce (Orange, T-Mobile, Plus i Play). Połączenia na numery stacjonarne to koszt 29 groszy za minutę (lub 10 zł miesięcznie za połączenia bez limitu). Jej cena to 79 zł, a dostępna będzie od 30. marca.

Według szacunków P4, nową ofertą może być zainteresowanych nawet 5 mln klientów indywidualnych i biznesowych, którzy płacą powyżej 80 zł miesięcznie.

_ Fromuła 4.0 _ to w podstawowej wersji oferta SIM-only z umową na 12 miesięcy. Ma być także oferta ze smartfonami i pakietem transmisji 2 GB z lejkiem (z umową na 24 miesiące).

Klienci, którzy są teraz związani umową z Play w promocji _ SIM only _, będą mogli przejść do nowej oferty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)