Remington przedstawia nowe urządzenia do stylizacji włosów i brody

Remington przedstawia nowe urządzenia do stylizacji włosów i brody

Remington przedstawia nowe urządzenia do stylizacji włosów i brody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.06.2013 12:58

W związku z nadchodzącym Dniem Ojca marka Remington zaprezentowała kilka nowych urządzeń do pielęgnacji zarostu i strzyżenia włosów.

*Maszynka do strzyżenia włosów HC5780 Lithium Powered *
Nowa maszynka do włosów z zasilaniem litowym (czas użytkowania do 16. min) zapewnia trzykrotnie większą moc, moment obrotowy większy o 40% oraz szybsze ładowanie w porównaniu do maszynek marki Remington zasilanych bateriami alkalicznymi. HC5780 daje możliwość stosowania zarówno na mokre jak i suche włosy, posiada także system szybkiego mycia - należy wcisnąć przycisk i można myć produkt pod bieżącą wodą.

Maszynkę można ładować przez USB lub standardowe podłączenie do gniazda elektrycznego. Sugerowana cena detaliczna - 299 złotych

*Trymer do brody i zarostu MB4040 Lithium Powered *
Trymer ten dzięki trzem wymienialnym ostrzom z mikroząbkami pozwala na stylizację brody i zarostu. Wyposażony jest w nakładkę grzebieniową do przycinania zarostu (1 - 18mm) oraz pokrętło regulacji długości strzyżenia z 9 ustawieniami. Bateria litowa zwiększa jego moc i moment obrotowy w porównaniu w porównaniu do baterii alkaicznych zasilających inne produkty marki Remington, a także wydłuża czas bezprzewodowego działania do 16. minut.

Sugerowana cena detaliczna - 249 złotych

*Golarka rotacyjna AQ7 Wet-tech *
Ta golarka jest w 10. procentach wodoodporna, może być używana pod prysznicem wraz z żelem lub pianką. Dzięki temu można łączyć działanie pary wodnej, która otwiera pory i chroni skórę, ze stalowymi ostrzami i elastyczną głowicą dopasowującą się do rysów twarzy.

Golarka Wet-Tech także posiada zasilanie litowe. Sugerowana cena detaliczna - 459 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)