Remington Keratin Therapy - nowa linia produktów z keratyną

Remington Keratin Therapy - nowa linia produktów z keratyną
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.09.2012 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka Remington stworzyła nową linię produktów Keratin Therapy. Wszystkie urządzenia z tej linii są wzbogacone o keratynę, która uwalniana stopniowo podczas stylizacji, ma odżywiać, wzmacniać i chronić włosy. W kolekcji Keratin Therapy znajdują się cztery urządzenia do stylizacji włosów (suszarka, prostownica, lokówka i szczotka zwiększająca objętość) oraz dwie szczotki.

Suszarka Keratin Therapy Pro AC8000

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wszystkie elementy grzejne (dwa koncentratory –. wygładzający i do błyskawicznego suszenia oraz dyfuzor) są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic zawierającą keratynę. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w generator jonów ze zwiększoną o 90% w porównaniu ze standardową suszarką marki Remington ilością emitowanych jonów, co ma zapobiegać elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 3-stopniowa regulacja temperatury, 2-stopniowa regulacja nawiewu oraz przełącznik zimnego powietrza pozwalają na optymalne ustawienie urządzenia w zależności od potrzeb i kondycji włosów. Suszarka Keratin Therapy Pro wyposażona jest w silnik AC o mocy 2200W

Sugerowana cena detaliczna – 229 złotych.

Prostownica Keratin Therapy Pro S8590

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Płytki modelujące o długości 11. mm są pokryte powłoką Advanced Keratin Ceramic. Zawarta w niej odżywka keratynowa uwalnia się stopniowo pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas modelowania. Płytki są ruchome dzięki czemu nacisk na włosy ma być równomierny. Dodatkowo prostownica posiada wbudowany czujnik Heat Protection wykrywający poziom nawilżenia włosów i optymalizujący temperaturę urządzenia. Cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale od 160°C do 230°C umożliwia kontrolowanie temperatury płytek modelujących. Prostownica posiada także funkcję szybkiego nagrzewania w 15 sekund z sygnałem gotowości, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach.

Urządzenie jest dostępne w komplecie z etui odpornym na wysokie temperatury oraz blokadą płytek ułatwiającą przechowywanie.

Sugerowana cena detaliczna – 319 złotych.

Lokówka Keratin Therapy Pro CI8319

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ceramiczna końcówka (o średnicy 1. mm) pokryta powłoką Advanced Keratin Ceramic nasyconą odżywką z keratyną ma nadawać lokom lekkość, sprężystość i zdrowy wygląd. Podczas stylizacji keratyna wygładza i nawilża włosy, jednocześnie chroniąc je przed wysoką temperaturą. Urządzenie jest gotowe do użycia już po 30 sekundach od włączenia. Ponadto posiada funkcję wyłączania po 60 minutach i wbudowany cyfrowy wyświetlacz temperatury z 5-stopniową regulacją (od 130°C do 210°C).

W sprzedaży jest dostępna w komplecie z etui odpornym na wysokie temperatury.

Sugerowana cena detaliczna – 199 złotych.

Szczotka Keratin Therapy Pro CB65A45

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Podgrzewana okrągła szczotka z powłoką Advanced Keratin Ceramic nasączoną odżywką keratynową. Podobnie jak w przypadku prostownicy, keratyna uaktywnia się pod wpływem ciepła i wnika we włosy podczas układania. Szczotka o średnicy 4. mm i mieszanym włosiu o różnej długości pozwala na rozczesywanie i stylizację włosów o różnej długości, nadawanie włosom objętości oraz tworzenie fal i loków. Posiada 2-stopniową regulację temperatury oraz funkcję wyłączania po 60 minutach.

Sugerowana cena detaliczna – 179 złotych.

Szczotki do włosów Keratin Therapy –. ich nylonowe włosie pokryte jest keratyną a ceramiczne wykończenie ma skracać czas suszenia. Płaska szczotka B95P sprawdzi się przy prostych i gładkich stylizacjach, natomiast okrągła B95T53 nada włosom objętość. Obie mają miękkie ergonomiczne uchwyty zapewniające większy komfort podczas stylizacji.

Sugerowana cena detaliczna – 49 złotych każda.

Wszystkie urządzenia z linii Keratin Therapy przeznaczone są do stylizacji zarówno włosów wymagających, zniszczonych, przesuszonych i matowych, które potrzebują szczególnej ochrony i zabiegów regeneracyjnych, jak też włosów normalnych.

Kolekcja Keratin Therapy marki Remington jest dostępna w sprzedaży od września 201. roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)