Remington IPL4000 i-Light Essential - depilacja przy pomocy światła

Remington IPL4000 i‑Light Essential - depilacja przy pomocy światła

Remington IPL4000 i-Light Essential - depilacja przy pomocy światła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.11.2012 14:09

Remington i-Light Essential ma być szybki, bezbolesny i skuteczny. Urządzenie wykorzystuje Technologię Intense Pulsed Light (IPL) - tą sama, która jest wykorzystywana w klinikach kosmetycznych - usuwa włosy dając uczucie gładkiej skóry.

To ręczne urządzenie wykorzystuje energię światła emitowaną przez lampę ksenonową i skupiający układ optyczny. Energia światła zostaje wchłonięta przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym pod powierzchnią skóry i hamuje wzrost włosa poprzez porażenie mieszka. Po zabiegu włosy wypadną w ciągu ok. 1. dni.

i-Light jest zasilany sieciowo i gotowy na użytek w domowym zaciszu. Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn system może być używany w celu osiągnięcia długotrwałych efektów usuwania zbędnego owłosienia z powierzchni nóg, rąk, pach, bikini, pleców, klatki piersiowej oraz ramion.

Remington IPL4000 i-Light Essential:
- Urządzenie do depilacji zawiera: Jednostkę bazową, zasilającą. Głowicę świetlną z modułem lampy. Okienko świetlne lampy z wbudowanym filtrem UV
- Funkcja Fast Pulse – szybka emisja światła co 2 sekundy
- Wybór trybu impulsów: MULTI–FLASH - seria błysków do zabiegów na większych obszarach. SINGLE FLASH - pojedynczy błysk do punktowego naświetlania
- Wskaźniki LED: Intensywność impulsu światła, Wybór trybu impulsów, Wskaźnik stanu żarówki
- Zasilanie sieciowe
- Żywotność żarówki wynosi 1500 impulsów światła
- Unisex

Cena - około 700 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)