Trwa ładowanie...

Rekord świata w dronach pobity. Takiej chmary jeszcze nie było

Najbardziej imponująca reklama tego roku? Prawdopodobnie tak. A przy okazji kolejny dziwny rekord Guinnessa pobity. Południowokoreańska firma wzbiła w powietrze 3281 dronów.
Share
Logo Genesis stworzone z 3281 dronów.
Logo Genesis stworzone z 3281 dronów.
d4g5xmk

Jeżeli logo wydaje się znajome, to nic w tym dziwnego. Należy do Hyundaia, który w ten sposób chciał zaprezentować model o nazwie Genesis. Skąd ten rozmach? Z mocarstwowych zapędów Hyundaia. Firma w ten sposób świętuje oficjalne wejście na rynek chiński.

Trzeba przyznać, że widok ponad 3 tysięcy dronów na tle panoramy Szanghaju wygląda imponująco. Tym bardziej jeśli pokazowi świetlnemu i reklamie w jednym, towarzyszy pobicie dotychczasowego rekordu świata, który należał do Shenzhen Damoda Intelligent Control Technology i liczył sobie 3051 maszyn wzniesionych w powietrze.

Warto również dodać, że pod koniec roku Hyundai wydał ponad miliard dolarów na zakup Boston Dynamics, amerykańskiej firmy zajmującej się produkcją robotów. Tych samych, w których brylowały Atlas i Spot w filmikach zmywając naczynia czy tańcząc do piosenki "Do You Love Me" zespołu The Contours.

d4g5xmk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4g5xmk

Podziel się opinią

Share
d4g5xmk
d4g5xmk
Więcej tematów