Rejestrator jazdy z modułem GPS: Garmin Dash Cam 20

Rejestrator jazdy z modułem GPS: Garmin Dash Cam 2028.02.2014 13:15
Rejestrator jazdy z modułem GPS: Garmin Dash Cam 20
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Garmin Dash Cam 20 to rejestrator jazdy z wbudowanym modułem GPS. Rejestrator umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć. Kamera została wyposażona także w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,3 cala, obiektyw szerokokątny, a także funkcję automatycznego wykrywania zdarzeń.

Urządzenie można zamontować na przedniej szybie lub desce rozdzielczej auta a zintegrowany mikrofon umożliwia rejestrowanie dźwięku wewnątrz pojazdu. Korzystając z dołączonej do zestawu karty microSD (4GB), Dash Cam rejestruje obraz nieustannie, w trybie pętli. Nagrania można odtwarzać bezpośrednio na wyświetlaczu kamery bądź na ekranie komputera, po powrocie do domu.

Kamera Dash Cam rejestruje obraz zawsze, gdy jest podłączona do źródła zasilania (gniazdo zapalniczki), nie ma więc potrzeby uruchamiania jej za każdym razem, gdy siadamy za kierownicą. Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i lokalizacji wykonania. W zależności od ustawień, Dash Cam może rejestrować obraz w rozdzielczości 1080p, 720. lub WVGA.

Dzięki funkcji automatycznego wykrywania zdarzeń, w przypadku gwałtownego hamowania czy kolizji, kamera automatycznie zapisuje nagranie samego zdarzenia, momentu je poprzedzającego oraz następującego po nim. Zarejestrowany materiał zawiera dodatkowo informacje o szerokości i długości geograficznej, dacie, godzinie, prędkości i kierunku jazdy, dzięki czemu zyskujemy pełen obraz sytuacji. Stanowi to dodatkowy atut w przypadku, gdy nagranie jest materiałem dowodowym w razie ewentualnej kolizji.

Cena: 230 Euro (około 955 zł)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)