Red Diamond - bordowa linia sprzętu kuchennego Bosch

Red Diamond - bordowa linia sprzętu kuchennego Bosch

Red Diamond - bordowa linia sprzętu kuchennego Bosch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.08.2012 14:19

Miksuje, zagniata, ubija, kruszy, miesza, tnie, kroi, trze, a ponadto ładnie wygląda. Edycja Red Diamond zwraca uwagę przede wszystkim ciepłym, bordowym kolorem.

Robot kuchenny MUM54420EU
Tym, co wyróżnia robot kuchenny MUM54420EU jest system napędowy MultiMotion Drive, odpowiadacy za najtrudniejsze zadania przy przygotowywaniu ciast. Będące na wyposażeniu robota zbieraki poruszają się w trzech wymiarach jednocześnie: po okręgu, wokół własnej osi i „ósemkowo”, tworząc tzw. ruch planetarny. Moc silnika –. 900 W, ma bez problemu poradzić sobie z przyrządzeniem najtrudniejszych dań, łącznie z lepkim i ciężkim ciastem drożdżowym. Nad zdrową pracą robota MUM54420EU czuwa system ochrony przed przeciążeniem silnika.

Jednorazowo urządzenie może ugniatać aż do dwóch kilogramów ciasta (0,7. kg mąki + składniki). W zależności od modelu do dyspozycji mamy też maszynkę do mielenia mięsa, rozdrabniacz, zestaw tarcz ze stali szlachetnej, mikser 1,25 l, końcówki do mieszania ciasta i ubijania piany oraz hak do zagniatania ciasta i wyciskarkę do cytrusów. Wymianę akcesoriów zapewnia system EasyArmLift, który wspomaga ruch ramienia przy zakładaniu misy i elementów wyposażenia, zaś automatyczna blokada nie uruchomi urządzenia w przypadku wykrycia nieprawidłowości instalacji.

Robot kompaktowy MCM42024 oraz mikser ręczny MFQ40304
Mniejsi pomocnicy powyżej opisanego urządzenia. Robot kompaktowy MCM4202. ma silnik o mocy 800 W oraz zintegrowaną szufladę na akcesoria. Z kolei główną zaletą miksera ręcznego MFQ40304 jest jego moc przy zachowaniu cichego trybu pracy - zastosowano w nim silnik, który nie wymaga dodatkowych otworów wentylacyjnych w obudowie, dzięki czemu urządzenie ma być bardzo ciche i określa się je mianem SuperSilent. Urządzenie posiada też 5 – stopniową kontrola prędkości z dodatkową funkcją TURBO oraz charakterystycznie wykończone ubijaki. Do przygotowania sosów, kremów, a nawet ziemniaków puree służy możliwości podłączenia stopy blendera Mixxo Quatro z czterema nożami.

Podstawowe dane urządzeń Bosch z serii Red Diamond:

Robot kuchenny MUM54420EU:
- Moc: 900 W
- Stopnie regulacji prędkości: 7 + funkcja pracy pulsacyjnej
- Kolor: bordowy/srebrny
- Cena: 1059 PLN

Robot kompaktowy MCM42024:
- Moc: 800 W
- Kolor: bordowy/srebrny
- Płynna regulacja prędkości pracy
- Cena: 429 PLN

Mikser ręczny MFQ40304:
- Moc: 500 W
- Stopnie regulacji prędkości: 5
- Kolor: bordowy/srebrny
- Cena: 189 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)