"Red Dead Redemption 2" na PC? Pojawiły się kolejne przecieki

"Red Dead Redemption 2" na PC? Pojawiły się kolejne przecieki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.07.2019 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wzmianek i dowodów na to, że "Red Dead Redemption 2" ma pojawić się na PC jest coraz więcej i pojawiają się one w rożnych miejscach. Tym razem źródłem informacji jest fragment kodu źródłowego, który został znaleziony w aplikacji Rockstar Social Club.

Jacopo Colangelo umieścił na swoim Twitterze informację, wraz z załączonym screenem kodu źródłowego aplikacji ]Rockstar Social Club o wzmiance na temat osiągnięć czekających na zdobycie w "Red Dead Redemption 2" właśnie na PC.

Czy "Red Dead Redemption 2" pojawi się na PC?

Firma co prawda nie zajęła jeszcze oficjalnie stanowiska i nie potwierdziła informacji, więc nie możemy mieć jeszcze pewności. Niemniej w obliczu wszystkich pojawiających się plotek, informacje te dodają wiarygodności temu, że "Red Dead Redemption 2" ma pojawić się na PC. Deweloperzy nie ukrywali również, że pracowali się nad wersją komputerową jeszcze w 2018.

Dodatkowo Strauss Zelnick – dyrektor generalny firmy Take-Two, która jest producentem i dystrybutorem gier komputerowych, do której należy m.in. firma Rockstar – przyznał, że: "Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby Red Dead Redemption powstał na PC. To ważne i bardzo ekscytujące. Rynek komputerów i gier komputerowych na PC jest dynamiczny. To świetny rynek. To duży rynek. To podstawowy rynek" – dopowiada prezes Take-Two, Karl Slatoff

Przypominamy, że gra została wydana w 2018 roku na PS4 oraz Xbox One i doczekała się bardzo wysokich ocen recenzentów i pozytywnych opinii wśród graczy. "Red Dead Redemption 2" to jeden z największych hitów Rockstar, a udostępniony "Red Dead Online" cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Firma potwierdza nawet, że tryb multiplayer radzi sobie lepiej niż "GTA Online" w analogicznym okresie czasu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)