"Grand Theft Auto VI będzie jak Narcos". W sieci pojawiły się ciekawe plotki

"Grand Theft Auto VI będzie jak Narcos". W sieci pojawiły się ciekawe plotki

"Grand Theft Auto VI będzie jak Narcos". W sieci pojawiły się ciekawe plotki
Źródło zdjęć: © Rockstar Games
Arkadiusz Stando
01.07.2019 09:59, aktualizacja: 03.07.2019 13:07

Jeden z użytkowników forum Reddit postanowił uchylić rąbka tajemnicy, jak według niego ma wyglądać fabuła nadchodzącego "GTA VI". Swoje teorie oparł na informacjach od osób pracujących w poważnych mediach gamingowych oraz w Rockstar.

Według najnowszych plotek, "Grand Theft Auto VI" ma rozgrywać się w klimacie serialu "Narcos". Użytkownik Reddita twierdzi, że fabuła nosi roboczą nazwę "Project Americas", i mieści się w latach 70'. Rozgrywka ma polegać na tworzeniu narkotykowego imperium.

GTA VI w Południowej i Północnej Ameryce?

Plotki sugerują, że główną postacią "Grand Theft Auto VI" ma być "Ricardo". Zaczyna jako przemytnik narkotykowy, który powoli wspina się po szczeblach kartelu, aż na sam szczyt. Podobnie jak w "GTA Online", będziemy mogli rozwijać swój interes, ale na znacznie większą skalę.

W kolejnej części "Grand Theft Auto", podobno możemy spodziewać się balansu pomiędzy realizmem a rozrywką. Gra ma być co prawda "łatwiejsza", niż "Red Dead Redemption 2",ostatnia produkcja Rockstar Games, ale wciąż starać się o utrzymanie realizmu.

Podobno nowa produkcja Rockstar przewiduje mniej języka angielskiego, a więcej języków ojczystych w dialogach głównych postaci. To z pewnością doda trochę realizmu do świata "GTA". Co więcej, podczas gry otaczający nas świat ma się zmieniać. To znaczy - będziemy świadkami różnych wydarzeń, takich jak kryzys imigracyjny, czy wirus HIV, czyli problemy właśnie tamtych lat.

Główna postać w "GTA 6" - "Ricardo"

Nasz "Ricardo", czyli główna postać w "GTA", to przemytnik. Zupełnie, jak w serialu "Narcos", głównym sposobem przemytu mają być skrytki w samochodzie. Mówi się, że gra będzie bardzo inspirowana hitem Netflixa.

Ciekawe, ile z tych plotek okaże się prawdą. Niewykluczone, że żadna z nich. Jednak autor posta informuje, że jego przyjaciel pracujący nad "Grand Theft Auto VI" w Rockstar Games ani nie potwierdza tych informacji, ani ich nie neguje. Więc teoretycznie część z nich może być prawdą. Premiera "GTA 6" planowana jest na 2020 rok, a gra ma zostać wydana na nowe generacje konsol z pominięciem obecnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)