Red Bull Mobile oficjalnie startuje w Polsce

Red Bull Mobile oficjalnie startuje w Polsce

Red Bull Mobile oficjalnie startuje w Polsce
Źródło zdjęć: © WP.PL
31.08.2011 09:58, aktualizacja: 22.09.2011 14:39

Startery Red Bull Mobile będą do kupienia już od przyszłego tygodnia. Oferta będzie taka sama, jak starterów promocyjnych rozdawanych podczas Red Bull X-Fighters w Poznaniu.

Obraz
© (fot. Red Bull Mobile)

Szerzej o ofercie prepaid pisaliśmy w tej wiadomości, a o postpaid - w tej wiadomości. Przenoszący numer do oferty abonamentowej dostaną ekstra 222 minuty co miesiąc.

Oferta będzie dostępna w 206 salonach, w których umieszony zostanie specjalny stojak. W pozostałych będzie dostępna na życzenie. Dostępne będą także startery za 9 zł. Jak mówi Bartek Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing, będzie to najcięższy starter, bo będzie sprzedawany w zestawie z puszką Red Bulla 250 ml.

_ Sprzedaż pójdzie w dziesiątki, o ile nie setki tysięcy. Proporcja osób wybierających ofertę prepaid i postpaid będzie podobna do średniej rynkowej. Na razie więcej nie mówimy, o wynikach zapewne poinformujemy w przyszłym roku _ - mówi Dobrzyński.

Każdy, kto wybierze ofertę abonamentową, dla której zarezerwowano numerację 666 6, może za 6 zł nabyć kamerkę montowaną do kasku.

W Poznaniu rozdano ponad 30 tys. starterów, z czego połowa została aktywowana, a 80% z aktywowanych zostało przynajmniej raz doładowanych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)