"Ramka foto" nie tylko dla iPoda

"Ramka foto" nie tylko dla iPoda

"Ramka foto" nie tylko dla iPoda
Źródło zdjęć: © Mustek
28.12.2007 11:19

Firma Mustek znana między innymi z produkcji skanerów, czy
cyfrowych kamer i aparatów fotograficznych zaprezentowała swój
najnowszy produkt „Mustek PF-i700 iPod Photo Frame”

*Firma Mustek znana między innymi z produkcji skanerów, czy cyfrowych kamer i aparatów fotograficznych zaprezentowała swój najnowszy produkt „Mustek PF-i700 iPod Photo Frame”. *

Jest to cyfrowa ramka na zdjęcia, która dzięki wbudowanej stacji dokującej współpracuje z odtwarzaczami Apple iPod. Umożliwia ona bezpośrednie ładowanie zdjęć z naszego iPoda do podręcznej pamięci multimedialnej ramki. Dodatkowo PF-i700 wyposażony jest w interfejs USB 2.0 oraz czytnik kart pamięci SD, xD, MMC, MemoryStick i MemoryStick Pro.

Zdjęcia mogą być wyświetlane w trybie portret lub pejzaż na panoramicznym ekranie TFT LCD typu widescreen, którego stosunek szerokości do wysokości wynosi 16:9. Wyświetlacz ma przekątną 7 cali, a jego rozdzielczości to 480x234 pikseli. Urządzenie posiada również wyjście słuchawkowe jack oraz wbudowane głośniki stereo.

Potrafi także odtwarzać filmy zakodowane w formatach MPEG i Xvid. Producent zamierza wprowadzić swój nowy produkt na rynek w marcu przyszłego roku, a jego cenę szacuje na 129,99 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)