Radio Złote Przeboje odświeża aplikację mobilną. Wybieramy najlepsze aplikacje radiowe

Radio Złote Przeboje odświeża aplikację mobilną. Wybieramy najlepsze aplikacje radiowe

Radio Złote Przeboje odświeża aplikację mobilną. Wybieramy najlepsze aplikacje radiowe
Źródło zdjęć: © WP.PL
24.05.2019 21:25

Radio Złote Przeboje właśnie wprowadziło do sklepów AppStore i Google Play najnowszą wersję swojej aplikacji mobilnej. Skorzystaliśmy z okazji, by ją wypróbować i polecić wam najlepsze aplikacje radiowe. Jakie radio na telefon z Androidem i iOS wybrać?

Radio Złote Przeboje zaprezentowało właśnie nową aplikację mobilną, która pozwoli na słuchanie muzyki i ulubionych audycji na żywo. Wypróbowaliśmy dla was więcej niż jedną tego typu aplikację i wybraliśmy 4 naszym zdaniem najlepszych.

Najlepsze aplikacje radiowe - TOP 4 redakcji

Jakie radio wybrać na telefon z Androidem lub systemem iOS? Oto naszym zdaniem najlepsze aplikacje.

  • OPEN FM OPEN FM nie wymaga szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów, co niewątpliwie jest jej dużą zaletą. Oznacza to, że możemy przez godzinę słuchania zużyć jedynie kilkanaście megabajtów danych. W aplikacje znajdziemy100 zróżnicowanych stacji muzycznych, które zostały podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu łatwo jest znaleźć muzykę, która najbardziej pasuje do naszego stylu bycia i aktualnego nastroju. Dodatkowym plusem jest możliwość słuchania muzyki za pośrednictwem OPEN FM przez Bluetooth.
Obraz
© Materiały prasowe
  • Radio Złote Przeboje Aplikacja Radio Złote Przeboje po zmianach prezentuje się naprawdę dobrze. Poza możliwością słuchania muzyki na żywo, możemy również za jej pośrednictwem np. zgłaszać się do konkursów organizowanych przez Radio. W aplikacji znajdziemy również ciekawe funkcje, jak np. budzik. Dodatkowo możemy również skorzystać z wcześniej przygotowanych playlist obejmujących najpopularniejsze gatunki muzyczne.
Obraz
© Materiały prasowe
  • Podcast Addict To nieco inna propozycja - aplikacja umożliwia słuchania podcastów na smartfonie. Oferuje bardzo szeroki wybór podcastów, wśród których znajdziemy również polskie treści. Podcasty można subskrybować, dostając aktualizacje o nowych materiałach, a dzięki opcji pobierania będziemy mogli słuchać wybranych utworów również offline. Podcast Addict jest niestety dostępny jedynie w angielskiej wersji, jednak jest na tyle intuicyjny, że nawet osoby słabiej znające ten język powinni bez trudu poradzić sobie z obsługą aplikacji.
Obraz
© Materiały prasowe
  • Replaio Radio To bardzo uniwersalna aplikacja, która daje nam dostęp do ponad 30 tysięcy stacji internetowych i AM/FM z Polski i za granicy. Replaio Radio jest łatwe i intuicyjne w obsłudze - pozwala wybierać stacje z listy podzielonej na kategorie i wyszukiwać tych, których aktualnie potrzebujemy. Mamy też możliwość wyszukiwania po lokalizacji, dzięki czemu mamy szanse odkryć nieznane nam wcześniej stacje. Stacje, których słuchamy najczęściej możemy również dodać na listę ulubionych. Co ważne, aplikacja może połączyć się z Last.fm i Spotify, by wysyłać tam informacje o słuchanych utworach i dodawać polubione utwory do list odtwarzania w usłudze.
Obraz
© Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)