Rabat na abonament oraz bezpłatne rozmowy w taryfach Orange

Rabat na abonament oraz bezpłatne rozmowy w taryfach Orange

Rabat na abonament oraz bezpłatne rozmowy w taryfach Orange
25.02.2011 16:08

Od 25 lutego w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera w Orange, można korzystać z nowych promocji dających dodatkowe minuty na połączenia, nielimitowane rozmowy w Orange lub tańszy abonament

Klienci kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę mogą wybrać jedną z dwóch nowych ofert promocyjnych - Rozmowy extra lub Orange Poleca Bis dostępnych z taryfami Delfin, Pelikan i Pantera w Orange, w ofercie na abonament.

W promocji Rozmowy extra, nawet przez 9 miesięcy będą bezpłatnie dostawać usługę 10. minut extra, na połączenia do wszystkich sieci lub Pogaduchy w Orange, czyli nielimitowane połączenia ze wszystkimi w sieci, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18:00 do 8:00 oraz przez cały weekend. Liczba miesięcy, w których będą mogli skorzystać z promocji zależy od wartości wybranego abonamentu:

- z abonamentem o wartości do 39 zł - przez 3 miesiące,
- z abonamentem o wartości do 79 zł - przez 6 miesięcy,
- z abonamentem o wartości powyżej 9. zł - przez 9 miesięcy.

Klienci, kupujący jeden z wybranych abonamentów lub planów mix: Delfin 79. Pelikan 59 i Pantera 99 będą mieli również do wyboru promocję Orange Poleca Bis. Decydując się na nią przez 6 miesięcy będą dostawali rabat na abonament. Jego wartość zależy od rodzaju wybranej oferty:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

Ponadto, przedłużający umowę są objęci programem „Więcej dla stałych klientów Orange”. Premiowani są klienci, korzystający z usług Orange, od co najmniej dwóch lat. Przedłużając umowę otrzymują o 20 proc. więcej minut w abonamencie, a jeśli ich staż jest nie krótszy niż 4 lata, wraz z nową umową zyskują aż 40 proc. dodatkowych minut na połączenia, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)