PT‑VW350 - przenośny projektor firmy Panasonic

PT-VW350 - przenośny projektor firmy Panasonic
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

22.06.2015 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie firmy Panasonic pojawiły się przenośne projektory z serii PT-VW350. Są to najlżejsze i najmniejsze projektory w klasie urządzeń LCD o jasności 4000 lumenów.

Przenośne projektory z tej serii odznaczają się rekordowo wysokim współczynnikiem kontrastu 10000:1. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu chłodzenia są także najlżejsze w swojej klasie: ważą zaledwie 3,3 kg, a sieciowe 3,4 kg.
Producent zaznacza, że średni cykl wymiany lampy nowych projektorów wydłużono do 500. godzin (7000 godzin w trybie Eco), co oznacza niższe koszty eksploatacji tych urządzeń.
Modele sieciowe przystosowane są do bezprzewodowej transmisji praktycznie dowolnych treści, np. filmów, stron internetowych i dokumentów za pomocą technologii Intel Pro WiDi. Nowa technologia bezprzewodowej transmisji danych to łatwe nawiązywanie połączenia, poprawa jego stabilności i bezpieczeństwa oraz krótsze czasy reakcji.

W połączeniu z zaawansowaną funkcją Miracast, która pozwala łączyć się z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Android, komercyjnymi aplikacjami dla systemów iOS i Android oraz komputerami PC, rozwiązania bezprzewodowe umożliwiają swobodną współpracę i komunikację na spotkaniach biznesowych czy zajęciach.

Wszystkie modele wyposażono w wejście HDMI, wyjście monitorowe i dwa wejścia D-Sub oraz wbudowany głośnik 10-watowy. Dzięki funkcji Memory Viewer modele sieciowe umożliwiają łatwe wyświetlanie treści zapisanych na pamięci USB.

Źródło: Panasonic / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)