Przystawka Android Smart TV do każdego telewizora

Przystawka Android Smart TV do każdego telewizora

Przystawka Android Smart TV do każdego telewizora
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2013 11:09, aktualizacja: 21.02.2013 08:00

Cabletech wprowadził do oferty przystawkę, która po podłączeniu do telewizora pozwoli uruchomić na nim system Android i rozszerzy możliwości telewizora o usługi Smart TV, ale nie tylko.

Cabletech URZ035. działa w oparciu o system operacyjny Android 4.1. W urządzeniu zastosowano dwurdzeniowy procesor RK3066 ARM Cortex-A9 oraz układ graficzny Mali-400. Pamięć ram przystawki to 1GB, a pamięć dostępna dla użytkownika to 4GB. Do dyspozycji otrzymujemy także slot na dodatkową kartę microSD, a także port USB. Dostęp do zasobów internetu zapewnia natomiast moduł Wi-Fi.

Przystawka umożliwia odtwarzanie na ekranie TV pliki audio oraz filmy 1080. w jakości HD, zapisane na kartach pamięci, pendrive’ach czy dyskach zewnętrznych. Dodatkowo, na ekranie telewizora użytkownik może swobodnie serfować w sieci, grać w gry, słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy ze znajomymi poprzez komunikatory.

Menu Cabletech Anroid Dongle można wzbogacić o dodatkowe zarówno płatne, jak też bezpłatne aplikacje dostępne w Google Play.

Produkt Cabletech Android Dongle jest kompatybilny z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy. Zewnętrzny modem 3. można podłączyć poprzez dołączony do zestawu kabel micro USB z wtykiem i gniazdem USB.

Korzystanie z przystawki Cabletech Android Dongle wymaga dodatkowego urządzenia do sterowania. Dlatego produkt wyposażony jest w gniazdo USB, które umożliwia podłączenie myszki lub klawiatury bądź też wszystkich tych urządzeń po zastosowaniu HUB USB.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia: *249 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)