"Przez cały dzień czuję komfort". Testerzy o golarce Braun Series 3

"Przez cały dzień czuję komfort". Testerzy o golarce Braun Series 3

"Przez cały dzień czuję komfort". Testerzy o golarce Braun Series 3
Źródło zdjęć: © Braun
Grzegorz Burtan
28.07.2017 14:51, aktualizacja: 01.08.2017 10:51

Dobranie odpowiedniej golarki to zawsze wyczyn. Niełatwo znaleźć taki model, dzięki któremu nie tylko można się dokładnie golić niezależnie od kształtu twarzy, ale również ograniczyć podrażnienia skóry.

Dzięki modelowi Braun Series 3 nie tylko będzie ich wyraźnie mniej. Jak podkreślali nasi testerzy i laureaci konkursu zorganizowanego we współpracy z Braunem, perfekcyjne golenie zwiększa też pewność siebie.

Główna nagroda, Braun Series 3 310s, to golarka foliowa z opatentowaną technologią SensoFoil, która pozwala na dokładne golenie, dopasowanie do każdego kształtu twarzy i uniknięcie tak częstych podrażnień skóry twarzy. Składa się z trzech niezależnych elementów golących, dzięki czemu zapewnia pełne pokrycie twarzy. Jest wodoodporna, więc golenie pod prysznicem jest jak najbardziej możliwe. Na sucho, bez konieczności używania pianki czy żelu, maszynka również radzi sobie znakomicie. Jakie były wyniki testu konsumenckiego?

Jak podkreślają testerzy, Braun Series 3 310s posiada kilka funkcji, które mogą okazać się asami w rękawie, kiedy nadejdzie czas wyboru nowej maszynki. Głównym atutem jest dopasowanie głowicy do kształtu twarzy, co mocno podkreślali użytkownicy naszego testu. 2/3 uznało, że kondycja ich skóry uległa poprawie, wszyscy natomiast zgodnie stwierdzili, że nie dochodzi do zacięć. Są również bardzo zadowoleni z samej dokładności golenia.

Czynność ta zajmowała średnio od 3 do 7 minut, choć jeden z uczestników potrafił się wyrobić z goleniem w jeszcze krótszym czasie. Testerzy korzystali z wody po goleniu, kolońskiej lub samej wody, aby sprawdzić, czy podrażnienia znikną. Zauważyli odczuwalną zmianę – tak samo ich otoczenie oraz partnerki, które zwróciły uwagę, że skóra badanych jest mniej czerwona. A to pozytywnie wpłynęło na ich pewność siebie.

289191994096822330
© Braun

– "Gdy wychodzę do pracy i nic mnie nie szczypie, czuję się pewniejszy siebie. Często goląc się na ostatni moment, musiałem wychodzić z kawałkami papieru przyklejonymi do krwawiących miejsc na twarzy. Nie czułem się komfortowo przy kontakcie z sąsiadami czy z ludźmi, których spotykałem w drodze do pracy. Często chodzę na spotkania z klientami i już po kilku goleniach zauważyłem, że czuję się pewniej" – tłumaczy 36-letni tester Krzysztof.

– "Dzięki nowej golarce nie muszę korzystać z dodatkowych kosmetyków, a moja twarz nie jest pozacinana. Dzięki temu nie przejmuję się już tym, czy nie mam gdzieś na twarzy śladów krwi. Przez cały dzień czuję komfort i nie muszę co jakiś czas zaglądać do lustra" – wtóruje mu 31-letni tester Bogdan.
Co najbardziej zaskoczyło wypróbowujących sprzęt Brauna? Tempo golenia oraz brak podrażnień.

– "Najbardziej zaskoczyły mnie szybkość i brak efektu suchej skóry po goleniu. Czuję się zdecydowanie lepiej i nie mam wrażenia naciągniętej skóry. Golarka wydaje mi się zdecydowanie bardziej higieniczna, niż zwykła maszynka. Bardzo polubiłem golarkę Braun. Teraz golę się codziennie, a nie jak wcześniej co 2-3 dni" – podkreśla 46-letni tester Tomasz.

Zapytani o ewentualny zakup maszynki Braun, laureaci nagrody byli zgodni w tej kwestii.

– "Zdecydowałbym się. Golenie jest dużo szybsze, wygodniejsze i wymaga mniejszego nakładu pracy. Nie jest konieczne nakładanie pianki czy kremu do twarzy. Maszynka oferuje lepszy komfort golenia i brak ryzyka zacięć" – podkreśla 36-letni tester Krzysztof.

– "Tak, golarka zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. *Nie sądziłem, że może być taka różnica w goleniu przy użyciu innej maszynki *niż dotychczas" – dodaje 31-letni tester Bogdan.

– "Golarka jest w pełni warta swojej ceny. Jest dobrze wykonana jakościowo, nie mam po niej podrażnień i jest bardzo lekka" – wylicza 46-letni tester Tomasz.

Test powstał we współpracy z marką Braun.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)