Przewrócona hulajnoga elektryczna jako strój na halloween. Ona wygrała ten konkurs

Przewrócona hulajnoga elektryczna jako strój na halloween. Ona wygrała ten konkurs

Przewrócona hulajnoga elektryczna jako strój na halloween. Ona wygrała ten konkurs
Źródło zdjęć: © Twitter | @emdubbbb
Arkadiusz Stando
02.11.2019 18:44, aktualizacja: 02.11.2019 19:16

Amerykanka absolutnie wygrałaby międzynarodowy konkurs na najlepszy strój na halloween, gdyby takowy istniał. Przebrała się za przewróconą hulajnogę elektryczną marki Lime. Twitter oszalał na jej punkcie. A także dziennikarze z The Verge.

Mieszkanka Waszyngtonu wybrała nietypowe, ale fascynujące przebranie na halloween. Zamiast zakładać na głowę dynię, przebierać się za straszliwego potwora lub za coś, czego najbardziej się boi, wybrała przewróconą hulajnogę elektryczną marki Lime.

Co więcej, kobieta nie tylko przebrała się w strój hulajnogi, ale pozowała do zdjęcia w pozycji leżącej. A właściwie leżącego pojazdu. W ten sposób przykuła zainteresowanie wielu internautów na Twitterze, a także dziennikarzy, w tym serwis The Verge, który postanowił nagłośnić jej cudowne przebranie.

Dziennikarz stwierdził, że pomimo braku takich kompetencji, uznaje jej przebranie za najlepsze na świecie. I my się do tego podłączamy. Użytkownicy Twittera wcale nie mieli innej opinii w tym temacie. Na profilu kobiety (@emdubbbb) pojawiły się setki pozytywnych komentarzy.

Przewracanie hulajnóg elektrycznych można powoli zacząć traktować za młodzieżowy sport. Niemalże na każdym rogu w centrum Warszawy napotkamy taki obrazek. Ale nie jesteśmy jedyni. Z tym samym problemem borykają się mieszkańcy wszystkich miast, do których dotarły hulajnogi "na minuty".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)