Przewodnik po rozwiązaniach VoIP od Datery

Przewodnik po rozwiązaniach VoIP od Datery

Przewodnik po rozwiązaniach VoIP od Datery
28.05.2007 00:20, aktualizacja: 28.05.2007 09:45

"VoIP w małej firmie" - to tytuł przygotowanego przez Datera poradnika po świecie VoIP dla małych i mikro przedsiębiorstw. Dokument podpowiada, w jaki sposób obniżyć firmowe rachunki telefoniczne w oparciu o technologię VoIP.

Poradnik w zamierzeniu twórców, ma być abc wiedzy dla małych podmiotów, które nie znają jeszcze możliwości telefonii VoIP, bądź też obawiają się wprowadzenia takiego rozwiązania. Dokument objaśnia sposób wdrożenia i funkcjonowania telefonii VoIP w firmie, pokazując jednocześnie miesięczne oszczędności w porównaniu z najpopularniejszymi ofertami biznesowymi dostępnymi na rynku. W zależności od ilości wykonywanych połączeń, oszczędności mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych w skali roku.

Zastosowanie telefonii VoIP w firmie nie wymaga inwestycji w infrastrukturę sieciową czy telekomunikacyjną. Jedyne co trzeba zrobić, to zakupić jedną lub kilka bramek VoIP (w zależności od liczby posiadanych linii telefonicznych). Nie jest konieczna zmiana numerów telefonów - można pozostać przy dotychczasowych, płacić abonament swojemu operatorowi, a obsługę połączeń wychodzących powierzyć taniemu operatorowi VoIP, gdzie cena połączenia na numery stacjonarne w Polsce to wydatek rzędu 5-9 groszy

Przewodnik "VoIP w małej firmie" można go pobrać ze strony firmy Datera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)