Prześlij dźwięk z komórki do zestawu audio: Nokia MD‑310

Prześlij dźwięk z komórki do zestawu audio: Nokia MD-310
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.10.2011 11:13

Nokia wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy odbiornik MD-310. Urządzenie umożliwia przesyłanie muzyki z telefonu komórkowego do stacjonarnego zestawu stereo lub kina domowego. Transmiter wykorzystuje technologię zbliżeniową NFC, moduł Bluetooth oraz standardowe gniazdo 3,5 mm. MD-310 będzie dostępny w sprzedaży od października w szacunkowej cenie 199 złotych.

Strumieniowa transmisja umożliwia słuchanie muzyki w promieniu 10. metrów od telefonu, dzięki czemu użytkownik może swobodnie poruszać się po mieszkaniu.

By słuchać muzyki z telefonu wystarczy podłączyć MD-31. do zestawu audio wyposażonego w gniazdo audio 3,5 mm (kompatybilność urządzenia zwiększa dodatkowo adapter RCA, który stanowi część zestawu) oraz połączyć urządzenie z telefonem za pomocą technologii Bluetooth lub NFC (jeśli dany telefon jest w nią wyposażony). Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX jakość dźwięku muzyki z telefonu jest porównywalna jakości dźwięku z płyty CD.

Odbiornik Nokia umożliwia transmisję muzyki z szeregu telefonów komórkowych, ale i odtwarzaczy muzycznych, laptopów, netbooków i inny urządzeń obsługujących łączność Bluetooth 3.0.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)