Przenośny głośnik Gear 4 StreetParty Wireless

Przenośny głośnik Gear 4 StreetParty Wireless

Przenośny głośnik Gear 4 StreetParty Wireless
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.10.2012 11:07, aktualizacja: 26.10.2012 12:47

Urządzenia mobilne dzięki dużej pamięci wewnętrznej, pozwalają nam na przechowywanie pokaźnych zasobów muzyki w zasięgu ręki. Głośnik, w który fabrycznie wyposażone jest urządzenie, nie jest jednak w stanie zagwarantować satysfakcjonującej jakości dźwięku. Smartfony i tablety z każdą nową generacją cechują się coraz lepszymi parametrami, mimo to niemal żaden nie zapewnia dźwięku tak wyrazistego i głębokiego, jak zewnętrzny głośnik.

StreetParty Wireless współpracuje bezprzewodowo z każdym urządzeniem wyposażonym w moduł Bluetooth 3.0 –. nie tylko więc ze smartfonami i tabletami, ale również z notebookami oraz odtwarzaczami MP3. Wystarczy włączyć Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym, a następnie przez kilka sekund przytrzymać przycisk parowania na obudowie głośnika. W ten sposób połączony StreetParty Wireless odtwarza każdy plik muzyczny zapisany na nadajniku. Urządzenia mogą współpracować bez zakłóceń na odległość ok. 10 metrów. Najnowszy głośnik Gear4 wyposażony został również w technologię A2DP, która zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku w jakości stereo.

StreetParty Wireless, choć stworzony z myślą o współpracy bezprzewodowej, pozwala również na odtwarzanie muzyki z urządzeń nie posiadających modułu Bluetooth. Z tyłu głośnika znajduje się wejście 3.5 mm, które umożliwia łączność przewodową. Dołączony do zestawu kabel, pozwala na liniowe połączenie pojedynczego modelu StreetParty Wireless z innymi głośnikami.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Urządzenie wyposażone zostało także we wbudowany mikrofon. Jeśli na połączony z głośnikiem smartfon przychodzi połączenie telefoniczne, wystarczy nacisnąć przycisk parowania w celu odebrania rozmowy –. dzięki temu użytkownik może uczestniczyć w konferencji, bez konieczności zajmowania rąk słuchawką telefonu.

StreetParty Wireless posiada baterię litowo-jonową, która naładowana do pełna ma pozwalać na 8 godzin odtwarzania muzyki przy najwyższej głośności - nieco niższa moc odpowiednio wydłuża czas aktywności baterii. Po jej rozładowaniu wystarczy, za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB, podłączyć głośnik do komputera PC, Mac lub ładowarki USB, by ponownie ją naładować.

Cena i dostępność
Głośnik StreetParty Wireless dostępny jest już w sprzedaży w cenie 199 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)