Przenośne i lekkie odkurzacze Hoover Click 72DWG oraz SC 96DWR

Przenośne i lekkie odkurzacze Hoover Click 72DWG oraz SC 96DWR

Przenośne i lekkie odkurzacze Hoover Click 72DWG oraz SC 96DWR
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.01.2012 14:05, aktualizacja: 29.03.2012 10:24

Na rynku są już dostępne dwa nowe modele odkurzaczy ręcznych Hoover z nowej linii Click. Urządzenia ważą zaledwie 1,3 kg, czyli niewiele więcej od torebki cukru.

Dywany i podłogi to nie jedyne miejsca, gdzie w domu gromadzi się kurz. Duże powierzchnie łatwo jest wyczyścić za pomocą tradycyjnego odkurzacza. Jednak usunięcie kurzu z wysoko położonych półek, książek, pamiątek, czy ram obrazów przy pomocy takiego urządzenia może wymagać sporo wysiłku. Aby ułatwić wygodne odkurzanie niewielkich, trudno dostępnych powierzchni oraz elementów wymagających delikatnego traktowania wprowadzono nowe odkurzacze Hoover z linii Click: SC 72DWG oraz SC 96DWR.

Odkurzacz zastąpi tradycyjną miotełkę do odkurzania, a dodatkowo wyłapując cząsteczki kurzu, zapobiega ich unoszeniu się i wirowaniu w powietrzu. Urządzenie posiada pojemnik, który można opróżnić bez dotykania zanieczyszczeń, za pomocą jednego przycisku. Do dyspozycji jest szczotka do mebli oraz końcówka szczelinowa. W wyposażeniu jest także uchwyt ścienny z ładowarką –. po załadowaniu akumulatora można odkurzać przez ok 20 minut.

Odkurzacz można kupić w sklepach ze sprzętem AGD. Model Click SC 72DWG kosztuje 229 zł natomiast za SC 96DWR zapłacimy 259 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)